Wydanie nr 181/2022, Czwartek 30.06.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Marcjalis, Bazyli, Władysława, Ciechosława, Leon, Emilia, Leona, Lucyna, Trofim, Władysław, Ermentruda, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole. Przyjdź i zaszczep się w Pomorskim Szczepibus-ie.

Z inicjatywy wójta gminy Stare Pole, Marka Szczypiora przy współpracy z wojewodą pomorskim do gminy przyjedzie Pomorski Szczepibus, który ma pomóc mieszkańcom w łatwiejszym dostępie do bezpłatnych szczepień przeciwko COVID-19.

 

W sobotę, 25 września br. do gminy Stare Pole przyjedzie Pomorski Szczepibus. To specjalny autobus, który ma pomóc mieszkańcom w łatwiejszym dostępie do szczepień przeciwko koronawirusowi. Szczepibus będzie stacjonował przy świetlicach wiejskich. W Ząbrowie w godzinach 9-12, a w Królewie od 12:30 do 15:00.

 

 

Autobus profesjonalnie wyposażono pod względem wymogów sanitarnych, jak i bezpieczeństwa personelu szczepiącego i osób przyjmujących szczepienie. W Szczepibusie dostępne będą szczepionki przeciwko COVID-19 firmy Johnson & Johnson oraz Pfizer, którymi mogą być zaszczepione również dzieci od 12 do 17 roku życia. Osoba niepełnoletnia musi przyjść na szczepienie z rodzicem lub opiekunem prawnym, który wyrazi zgodę na zaszczepienie.

 

Szczepienia wykonywał będzie zespół medyczny z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, który odpowie na wszystkie pytania związane ze szczepieniami. Na szczepienie należy zabrać dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy).


 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy w Starym Polu

 

UG Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.