Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Pilnie potrzebna pomoc dla pogorzelców z Lasowic Wielkich.

Malbork. Pilnie potrzebna pomoc dla pogorzelców z Lasowic Wielkich. fot. zrzutka.pl
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Lasowicach Wielkich gm. Malbork. Pożar objął całe mieszkanie. Młode małżeństwo z dwójką małych dzieci w ciągu kilkunastu minut straciło dobytek całego życia.

 

W niedzielę, 5 września br. po godz. 18 doszło do pożaru mieszkania w jednym z budynków wielorodzinnych. Mieszkanie znajdowało się na parterze. W wyniku pożaru i działań ratowniczych zamieszkująca w nim czteroosobowa rodzina straciła dotychczasowy dobytek życia.

 

- Praktycznie nic nie zostało ocalone. Jesteśmy młodym małżeństwem z dziećmi - jedno ma 3 latka, drugie roczek. Prosimy o wsparcie nas, ponieważ mamy ciężka sytuację finansową i nie jesteśmy w stanie sami wyremontować mieszkania tak, żeby nadawało się do zamieszkania” - czytamy w dramatycznym apelu pogorzelców z Lasowic Wielkich. - „Przyjmiemy każdą pomoc czy to finansowa czy materialną. Może jest ktoś, kto mógłby pomóc w ten lub inny sposób. Bardzo proszę ludzi o dobrych sercach o wsparcie. Zostaliśmy bez niczego z dwójką małych dzieci, nie mamy dokąd pójść na dłuższy czas”.

 

 

 

 

 

 

Jeżeli ktoś może pomóc w inny sposób, może skontaktować się z Pauliną Banasik przez profil na https://www.facebook.com/paulina.banasik.39, która pokieruje do pokrzywdzonej w pożarze rodziny.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
MARIOLA
MARIOLA 17.09.2021, 14:41
Młodym rodzicom radzę iść do pracy, a raczej się za nią wziąć! , aby dzieciom zapewnić byt, a nie żyć z Państwa. Byłaby większa pomoc od ludzi ,gdyby nie było kłamstw i żerowaniu na Państwie i brak chęci do jakiejkolwiek pracy..
meiw
meiw 16.09.2021, 10:43
Bardzo współczuję i nie zazdroszczę sytuacji, natomiast mam jedno pytanie do Poszkodowanych: dlaczego ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania?
SĄSIAD
SĄSIAD 16.09.2021, 19:59 (odpowiedź do meiw)
Ubezpieczenia brak w przeciwieństwie do zadłużonego mieszkania .do pracy a nie żerować na ludziach o dobrych sercach.
ina
ina 17.09.2021, 07:39 (odpowiedź do SĄSIAD)
Podłym sąsiadem jesteś.Trochę empatii mieć w sobie nie zaszkodzi.Może Ciebie też coś w życiu spotka przykrego.Zachowaj wtedy twarz i nie proś o nic nikogo.
jan
jan 17.09.2021, 09:52 (odpowiedź do ina)
nie podłym tylko miał odwagę napisać prawdę , młody ojciec może się zabrać do pracy ręce ma zdrowe.
Alex
Alex 17.09.2021, 08:28 (odpowiedź do ina)
Empatia by była gdyby jedno z rodziców chociaż przez kilka miesięcy zarabiało na rodzinę. Rozumiem pomoc ale kłamstwa są trochę nie wporządku. Bo ciężka sytuacja finansowa to przez brak chęci do pracy.