Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mówisz, że jeździsz szybko, ale bezpiecznie?! – policyjna kampania „Młodość nie zwalnia z myślenia”.

  • Wydanie nr 268/2021
  • 5 września 2021, 12:22
  • KWP Gdańsk
  • Na sygnale
Mówisz, że jeździsz szybko, ale bezpiecznie?! – policyjna kampania „Młodość nie zwalnia z myślenia”. fot. KWP Gdańsk
Powstaje wiele kampanii, które mają dawać do myślenia kierowcom. Jedne działają na wyobraźnię kierowców bardziej, inne mniej. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, realizują kampanię „Młodość nie zwalnia zmyślenia” od serii materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem. Pomorscy policjanci w kolejnym swoim spocie pokazują, jak kończy się nadmierna prędkość oraz nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

 

Każdy z nas ma swoje życie, plany, rodzinę, bohater naszego filmu również. Kolejnym spotem, zrealizowanym przez pomorskich policjantów, chcemy zwrócić uwagę młodych ludzi na bezpieczeństwo, rozwagę i przestrzeganie przepisów. W sposób lekko żartobliwy mówimy o rzeczach szczególnie ważnych m.in. właśnie o bezpieczeństwie na drodze.

 

Każdy wie jakie mogą być skutki jazdy z nadmierną prędkością, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, używania telefonu komórkowego w trakcie, czy po alkoholu, a mimo to wciąż są to przyczyny wielu wypadków i kolizji na drogach. W ciągu miesiąca na Pomorzu ginie średnio około 8 osób…

 

 

Mówisz, że jeździsz szybko, ale bezpiecznie?! Potrafisz przewidzieć, co może się wydarzyć na drodze? Niestety, w wielu takich przypadkach, tak jak i w naszym filmie, skutki są tragiczne. Młodość nie zwalnia z myślenia, nie spiesz się, zdążysz!

 

 

 

 

Informacja prasowa KWP w Gdańsku

KWP Gdańsk
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.