Wydanie nr 28/2023, Sobota 28.01.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Augustyn, Manfred, Manfreda, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Piotr, Roger, Tomasz, Waleriusz, Walery
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Nowy Staw zaprasza do wspólnego pożegnania lata.

Gmina Nowy Staw zaprasza do wspólnego pożegnania lata. fot. UM Nowy Staw
Burmistrz Nowego Stawu, Jerzy Szałach, Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw oraz Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w Pikniku Rodzinnym z okazji zakończenie lata. Wśród atrakcji m.in. konkursy z nagrodami.

 

W sobotę, 28 sierpnia br. o godz. 15 na polu koncertowym przy ul. Bema w Nowym Stawie rozpocznie się Piknik Rodzinny na pożegnanie lata. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych uczestników moc atrakcji : dmuchane zamki, trampoliny, warkoczyki, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy, mecz big ball dla odważnych, fotobudka oraz poczęstunek. Dodatkowo będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami. Ponadto zostanie przygotowana strefa malucha dla wszystkich maluszków. 

- „Gwarantujemy wspaniała zabawę!” - zapewniają organizatorzy. - „W tym roku, z racji nadal panującej pandemii, jesteśmy ograniczeni ilością osób, które będą mogły skorzystać z przygotowanych atrakcji. Za utrudnienia związane z panującymi obostrzeniami z góry przepraszamy”.

 

 

 

Projekt współfinansowany jest przez Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie. Wydarzenie realizowany w ramach projektu pn. „Żuławskie organizacje siłą regionu- organizacja pikniku oraz warsztatów kulinarnych w Nowym Stawie".

 

Operacja pn. „Żuławskie organizacje siłą regionu - organizacja pikniku oraz warsztatów kulinarnych w Nowym Stawie" mająca na celu zwiększenie możliwości organizowania przez organizacje pozarządowe z terenu Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania wydarzeń aktywizujących społeczność lokalną, poprzez przygotowanie pikniku rodzinnego i spotkań kulinarnych połączonych z warsztatami, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

 

 

Informacja prasowa organizatora

UM Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.