Wydanie nr 344/2022, Sobota 10.12.2022
imieniny: pokaż (9 imion)Polidor, Brajan Daniel, Judyta, Maria, Andrzej, Julia, Switun, Unierad, Unirad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork, Tczew. Kolejny cios w nielegalne salony gier.

  • Wydanie nr 344/2022
  • 17 sierpnia 2021, 09:31
  • Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
  • Na sygnale
  • 5 komentarzy
Malbork, Tczew. Kolejny cios w nielegalne salony gier. fot. Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni ponownie wkroczyli do lokali z nielegalnymi automatami do gier. Zabezpieczono 50 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

 

Funkcjonariusze Pomorskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Gdyni wykryli kolejne miejsca, w których urządzane były hazardowe gry na automatach. Tym razem były to lokale na terenie Tczewa i Malborka. 

 

W wyniku czynności prowadzonych na podstawie postanowień Prokuratury Rejonowej w Tczewie, pomorska KAS zabezpieczyła m.in. 21 nielegalnych urządzeń oraz gotówkę przeznaczoną na wypłaty wygranych w wysokości 7.900 zł.

 

 

W wyniku postanowień Prokuratury Rejonowej w Malborku zabezpieczono w czterech lokalizacjach 29 automatów do gier oraz 15.390 zł gotówki przeznaczonej na wypłaty wygranych. W każdym z tych przypadków organizatorom gier na automatach grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz kara pieniężna wysokości 100 tys. zł od każdego ujawnionego urządzenia.

 

 

 

Podkreślić należy, że za organizatora gier hazardowych można uznać każdego, kto czerpie z tego korzyści, zarówno właściciela automatu, jego dzierżawcę, jak i wynajmującego miejsce pod automat.

 

 

 

 

Informację, materiał wideo i zdjęcie przekazała: Wioleta Działdowska, Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku

Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 18.08.2021, 14:04
Takie automaty ciężko schować i może ktoś podkablował nie wiem nie gram kiedyś zagrałem ale chyba więcej straciłem jak wygrałem kiedyś na targach jak grali w trzy kubki czy karty czarna wygrywa czerwona przegrywa i jak szedł pan milicjant było łatwiej można było schować kubki do kieszeni albo karty lub nalać np. oranżady do kubków lub grać kartami w pana.
...
... 17.08.2021, 21:08
To tak samo jak by wojsko mylić z detektywami żandarmerię wojskową, POLICJĘ z np. kolejarzem hydraulikiem czy piosenkarzem.Baletnice z łyżwiarką czy koszykarkę z zakonnicą śmiech aż mi jaja spuchły.
...
... 17.08.2021, 20:45
I tak bez końca można wymieniać takie przykłady tłumaczyć a i tak nie rozumieją to jak przysłowiowe tłumaczenie krowie na rowie.
...
... 17.08.2021, 20:33
Mi takie automaty do gier nie przeszkadzają. Prawo jest na pierwszym miejscu jak nie może być takich automatów to ich niema moim zdaniem nie tylko właściciele takich automatów ale i inni ludzie mają kłopoty problemy podobnie jak daltoniści nie rozróżniają kolorów białe jest białe czarne jest czarne różowe jest różowe niebieski jest niebieski Wrocław to Wrocław a nie Wrocław jest Warszawą Żandarmeria wojskowa jest żandarmerią wojskową a nie Policją wrona jest wroną a nie sroką pralką automatyczna jest pralką automatyczną a nie franią i tak można wymieniać bez końca.
Habi
Habi 06.09.2021, 07:44 (odpowiedź do ...)
odstaw te twarde narkotyki, nie służą ci