Wydanie nr 153/2023, Piątek 2.06.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Marzanna, Marcelin, Efrem, Maria, Trofima, Erazm, Racisław, Nicefor, Piotr, Eugeniusz, Florianna, Floriana, Mikołaj, Marianna, Fotyn, Materna, Domna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Krynica Morska. Szykujcie się na Regaty Błękitna Wstęga na wodach Zalewu Wiślanego.

Krynica Morska. Szykujcie się na Regaty Błękitna Wstęga na wodach… fot. Zdjęcie poglądowe
Już w najbliższym czasie na Zalewie Wiślanym przy porcie jachtowym w Krynicy Morskiej odbędą się regaty żeglarskie – Błękitna Wstęga Zalewu Wiślanego oraz Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej.

 

Błękitna Wstęga Zalewu Wiślanego oraz Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej, czyli Regaty zaliczane do Pucharu Bałtyku Południowego i Pucharu Zalewu Wiślanego odbędą się w dniach 20-22 sierpnia br. w porcie jachtowym w Krynicy Morskiej na wodach Zalewu Wiślanego.

Ceremonia otwarcia regat odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia br. o godz. 10.30. Wyścig wystartuje o godz. 11. Rozegrany zostanie jeden długi wyścig, którego trasa ustalona na podstawie aktualnych warunków wietrznych podana zostanie na odprawie przedstartowej. Na załogi, które zajmą pierwsze trzy miejsca w poszczególnych grupach czekają puchary. Zwycięzca w rywalizacji o Błękitną Wstęgę Zalewu Wiślanego otrzyma puchar przechodni.

 

 

 

 

Informacja prasowa organizatora

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wodne


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.