Wydanie nr 185/2022, Poniedziałek 4.07.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy - sprawca nie przyznaje się do winy.

Gmina Stare Pole. Kolizja z udziałem nietrzeźwego kierowcy - sprawca nie przyznaje się do winy. fot. zdjęcie poglądowe
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na drodze powiatowej między Krzyżanowem a Złotowem. Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o dachowaniu osobówki, która miała znajdować się w rowie. Jednak po przybyciu na miejsce zdarzenia służby ratunkowe niczego nie znalazły.

 

W poniedziałek, 9 sierpnia br. około godz. 12 miało dojść do kolizji drogowej między Krzyżanowem a Złotowem. Z informacji, jakie uzyskaliśmy od podkom. Katarzyny Marczyk z Wydziału Prewencji KPP w Malborku wynika, że osoba zgłaszająca zdarzenie drogowe wskazała, że doszło do dachowania samochodu osobowego, który ostatecznie miał wylądować w rowie. Jednak gdy służby ratunkowe udały się pod wskazane miejsce, nie znalazły tam żadnego samochodu.

 

 

 


Mimo tego, ratownicy nie zaprzestali przeszukiwania pobliskiego terenu. I dobrze, bowiem już po kilkuset metrach natknęli się na samochód, który holował uszkodzonego Volkswagena Passata. Jak się okazało, jeszcze przed przybyciem jednostek ratunkowych udało się wyciągnąć pojazd z rowu.

 

 

 


Jak poinformowała nas podkom. Katarzyna Marczyk, samochodem dachował 57-letni mieszkaniec powiatu sztumskiego, którego badanie trzeźwości wykazało, że miał około 1,8 promila alkoholu.
- „Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu” - powiedziała podkom. Katarzyna Marczyk. - „W tej sprawie będzie przesłuchany świadek zdarzenia, który widział po dachowaniu wychodzącego z samochodu tego pijanego mężczyznę”.

Dodatkowo do badania została pobrana krew kierowcy osobowego VW. Mężczyzna najbliższe godziny spędzi w areszcie, po czym zostanie przesłuchany na tę okoliczność.   

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
...
... 11.08.2021, 10:27
W Starym Polu tyłu pijusów przegrało z wódką i winem kilku już jest na tamtym świecie a te stare mele niech nie rozpijają młodych meli są odwyki na AA.
...
... 11.08.2021, 10:09
Co te mele robią na tej ich ławce koło rowu stare przejście przez tory kładka. A może łapią ryby podobno okoń bierze.
...
... 11.08.2021, 03:40
Już wcześniej był wypadek pijany Marek z zagranicy przewiózł samochodem towarzystwo jego starszy brat nie lepszy kilka lat wcześniej jak zrobił kokarda i wyjeżdżał z podwórka ledwo zdążyliśmy odskoczyć jak przywalił w krawężnik ale nie same tzw. "anioły".
...
... 11.08.2021, 03:22
Takie atrakcje dla młodzieży przekleństwa i wyzwiska ciekawe co oni robią w bramie na terenie poczty w Starym Polu , kładka na rowie stare przejście przez tory i ta ich ławeczka stare mele rozpijają młodych meli czy nikt tego nie widzi.
...
... 11.08.2021, 03:04
Kto pozwala na takie picie nie tylko w całej gminie i powiecie? Stare Pole niedziela rodziny po obiadku spacerek a koło poczty głośno przekleństwa jak na melinie czy nikt tego nie widzi. Stare przejście przez tory kładka na rowie i mele pytam się poco tam ta ich ławeczka.
...
... 11.08.2021, 01:40
Już dawno temu skończyły się czasy rozpalania stosów dla czarownic nikt nie wierzy w takie czary mary jak pił zamiast mandatu łopata szpadel i pogłębiać rowy zapowiadają deszcze.
...
... 11.08.2021, 01:19
I kto w takie czary mary uwierzy. Mennonici odwadniani osuszali zalane Żuławy chyba z nudów nie kopali takich rowów moim zdaniem zamiast mandatu jak pił dać łopatę i szpadel niech kopie pogłębia rowy zapowiadają deszcze może się nauczy rozumu na przyszłość.
...
... 10.08.2021, 23:00
Niech nikt się nie da nabrać na takie zachowania powinni nie tylko tego "kierowcę" wziąć pod lupę np. siedzenia na zderzaku zajmowanie lepszym samochodem 3/4 drogi podejrzewam że samochód ma nie spłacone raty. Rowery i skutery lepiej omijać dużym łukiem zaraz robią duże oczy z zazdrości jak ktoś jedzie lepszym samochodem i inne celowe zagrywki wyprowadzające z równowagi "reklama" a pózniej pretensję wypadki i chodzenie wszędzie "na skargi " wielce nietykalni już na niektórych się lepiej nie patrzeć bo obraza majestatu.
...
... 10.08.2021, 21:48
W tej gminie widziałem już takich same tzw. " anioły" widzą wszystko a nawet więcej mało tego... a u siebie pod nosem nie widzą a przeważnie dzieje się tak z zazdrości i nienawiści jak ktoś ma więcej.
...
... 10.08.2021, 21:29
To wcale mnie nie dziwi w tej gminie dużo jest tzw. "aniołów " wszystko widzą za siódmą górą rzeką lasem widzą nawet niestworzone wymyślone historię a u siebie pod nosem nie widzą.