Wydanie nr 147/2022, Piątek 27.05.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ile osób pracuje w Muzeum Zamkowym w Malborku? – pyta mieszkanka.

Ile osób pracuje w Muzeum Zamkowym w Malborku? – pyta mieszkanka. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Widzowie redakcji TvRegionalna24.pl zwracają się z naprawdę różnorodnymi problemami i sprawami dotyczącymi życia w naszym mieście. Jedni chcą pochwalić się swoimi osiągnięciami, inni wykonanymi zdjęciami. Jest grupa, która zwraca uwagę na otaczającą nas rzeczywistość w pełnym tego słowa znaczeniu, a jeszcze inna na zachowania innych osób. Nazwiemy to wścibstwem czy zaspokojeniem zwykłej ludzkiej ciekawości? Ale czy można mieć komuś za złe, że na temat swojego miasta chce wiedzieć jak najwięcej?

 

Jakiś czas temu na łamach naszej telewizji informowaliśmy o liczbie osób zatrudnionych w malborskim magistracie. Okazuje się, że apetyt naszych widzów wciąż rośnie i chcieliby wiedzieć jeszcze więcej. Jedna z mieszkanek chciała się dowiedzieć, ile w takim razie osób zatrudnionych jest w Muzeum Zamkowym w Malborku.

 

 

 

 

W związku z tym zwróciliśmy się z pytaniem do malborskiego zamku. W odpowiedzi z dnia 23 czerwca br. Marta Jezierska, pełnomocnik ds. personalnych w Muzeum Zamkowym w Malborku napisała, że na dzień 18 czerwca łączna liczba osób zatrudnionych w malborskim muzeum i jego oddziałach na podstawie umowy o pracę oraz powołania wyniosła 144 osoby.

- 124 osoby w Muzeum Zamkowym w Malborku, 8 osób w Oddziale Zamek w Sztumie, 12 osób w Oddziale Zamek w Kwidzynie. Łączna liczba umów cywilnoprawnych – 21” - informuje Marta Jezierska. - „Umowy są zawarte z uwzględnieniem obowiązującej zgodnie z przepisami stawki godzinowej oraz wysokości minimalnego wynagrodzenia”.


 

 

Czekamy na kolejne pytania od mieszkańców. Piszcie, o co chcielibyście zapytać naszych urzędników.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Biznes w Malborku
Biznes w Malborku 05.08.2021, 19:14
Droga Redakcjo czy to prawda, że Zamek w Malborku nie płaci żadnego podatku od nieruchomości w naszym pięknym mieście Malborku i cała kasa leci do Glińskiego do Warszawy? Proszę o odpowiedź.

Podatek od nieruchomości

Przedmiotem opodatkowania podatkiem od nieruchomości są posiadane nieruchomości takie jak grunty, budynki i budowle. Wysokość podatku ustala gmina, tak że w zależności od położenia nieruchomości może być ona różna.