Wydanie nr 139/2024, Sobota 18.05.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Weź udział w wakacyjnym turnieju siatkówki plażowej. Start 10 lipca.

  • Wydanie nr 139/2024
  • 5 lipca 2021, 10:49
  • UM Nowy Staw
  • SportSiatkówka
Referat Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie zaprasza na cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej o Grand Prix Nowego Stawu 2021. Pierwsze zawody odbędą się 10 lipca na kompleksie boisk przy ulicy Sportowej.

 

Grand Prix Nowego Stawu to cykliczna już impreza sportowa skierowana do miłośników siatkówki. Co roku biorą w niej udział amatorzy gry na piasku z całego Pomorza i nie tylko. Rywalizować mogą zarówno panie, jak i panowie. Pary mogą być również mieszane.

- Stawką zmagań są nagrody finansowe, więc rywalizacja powinna być zacięta, ale nie zapominajmy, że głównym celem Grand Prix jest dobra zabawa, aktywne spędzanie wolnego czasu - mówi Marek Gałczyński, kierownik Referatu Sportu i Kultury Fizycznej w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie. - Zachęcam przede wszystkim mieszkańców miasta i gminy Nowy Staw do udziału w zawodach. To świetna okazja do podniesienia swoich umiejętności i spotkania się z innymi amatorami siatkówki.

 

 

 

Mecze będą się odbywały do dwóch wygranych setów. System rozgrywania spotkań będzie ustalany każdorazowo przed turniejem, bo jest to uzależnione od liczby zgłoszonych uczestników. Drużyny muszą zapowiedzieć swój udział bezpośrednio przed każdym z sześciu turniejów. Zmagania zaplanowano na 10, 17 i 24 lipca oraz 14, 21 i 28 sierpnia. Wszystkie zawody rozpoczną się o godzinie 10. Weryfikacja drużyn rozpocznie się o godzinie 9.40 w pokoju nr 13 budynku administracyjnego na stadionie przy ulicy Sportowej 5.

 

 

 

Zwycięzcą Grand Prix zostanie ta para, która zdobędzie największą liczbę punktów we wszystkich turniejach. Za wygraną otrzyma nagrodę w wysokości 400 złotych. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 300 i 200 zł. Organizator przewidział też drobne upominki dla uczestników.

 

 

 

 

W załączniku szczegółowy regulamin nowostawskiego turnieju piłki siatkowej, zgłoszenie drużyn oraz zgoda dla niepełnoletnich uczestników.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

 

UM Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (2)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.