Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Okradał apteki i sprzedawał towar po niższej cenie.

  • Wydanie nr 216/2021
  • 9 kwietnia 2021, 09:33
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Okradał apteki i sprzedawał towar po niższej cenie. fot. zdjęcie poglądowe
Policjanci zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzieże. Mundurowi ustalili, że sprawca wchodził do aptek na terenie Tczewa i wykorzystując nieuwagę personelu, kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. Według ustaleń mundurowych, zatrzymany mężczyzna sprzedawał skradziony towar po okazyjnych cenach przypadkowym osobom. W środę śledczy przedstawili bezdomnemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. 32-latek za te przestępstwa odpowie w recydywie. Grozi mu 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

W środę, 7 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że od początku tego roku w aptekach na terenie miasta dochodziło do kradzieży. Policjanci zajmujący się tymi sprawami ustalili, że ten sam sprawca wchodził do sklepów z lekami i wykorzystując nieuwagę personelu, kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. Jak ustalili funkcjonariusze, w wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty na kwotę blisko 15 tys. zł.

 

 

 

 

Kryminalni tczewskiej jednostki wytypowali i zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którym okazał się 32-letni bezdomny mężczyzna. Stróże prawa ustalili, że sprawca sprzedawał ukradziony towar przypadkowym osobom, po okazyjnej cenie. Śledczy przesłuchali mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży. Okazało się, że 32-latek był już karany za podobne przestępstwa, dlatego za te czyny odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.