Wydanie nr 140/2022, Piątek 20.05.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Weź udział w webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Starostwo Powiatowe w Malborku serdecznie zaprasza na webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z powiatu malborskiego i poświęcone wsparciu nowych inwestycji.

 

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z dołączeniem do Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki Ustawie o wspieraniu nowych inwestycji z 2018 r., przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z  uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa. Ponadto, Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży pożyczki unijne dla przedsiębiorstw, a Agencja Rozwoju Przemysłu zaprezentuje kompleksową ofertę wsparcia oraz dostępne instrumenty finansowe.

 

 

 

 

Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek, 8 kwietnia br. o godzinie 10.30  za pomocą łatwej w  obsłudze aplikacji MS Teams. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu. Udział jest bezpłatny.

 

 

 

 

Zapisy na wydarzenie pod adresem i.nagraba@strefa.gda.pl Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu (w tytule wiadomości należy wpisać webinarium 8  kwietnia 2021 r.).

 

 

 

 

Informację przekazała: Sylwia Grabowska, Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.