Wydanie nr 64/2024, Poniedziałek 4.03.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Adrian, Leonard, Lucjusz, Gerarda, Eugeniusz, Kazimierz, Gerard, Arkadiusz, Jakubina, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Więcej policyjnych patroli na ulicach miasta i powiatu.

  • Wydanie nr 64/2024
  • 22 marca 2021, 09:07
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Malbork. Więcej policyjnych patroli na ulicach miasta i powiatu. fot. KPP Malbork
W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, trwają wzmożone działania służb na terenie powiatu malborskiego. Na ulice skierowano zwiększoną liczbę policjantów, którzy będą kontrolować i stanowczo reagować na niestosowanie się do obowiązujących przepisów.

 

Funkcjonariusze malborskiej komendy wzmożyli działania ukierunkowane na zapobieganie rozprzestrzeniania się choroby COVID-19. Od soboty, 20 marca br. na ulice miasta i powiatu malborskiego skierowano dodatkowe patrole, które codziennie będą kontrolowały stosowanie się do obostrzeń sanitarnych. Mundurowi będą sprawdzać galerie handlowe, siłownie, kluby fitness, restauracje i wszystkie te miejsca, których działalność jest zawieszona. Policjanci szczególną uwagę będą zwracać na przestrzeganie przez społeczeństwo obowiązku zakrywania ust i nosa.

 

 

 

 

Po raz kolejny policja apeluje o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń z uwagi na epidemię koronawirusa. Mając na względzie bezpieczeństwo swoje i osób bliskich, starajmy się nie wychodzić i pozostawać w domach. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, policjanci do odwołania będą prowadzić działania mogące zapobiec rozprzestrzenianiu się zakażenia, a w sytuacjach niestosowania się do nakazów i zakazów będą stanowczo reagować i egzekwować przestrzeganie przepisów.

 

 

 

 

Policjanci przypominają, że za naruszenie obowiązujących przepisów podczas obowiązującego stanu epidemii w Polsce grozi mandat karny 500 zł lub grzywna sądowa do 5 tys. zł. W przypadkach rażących naruszeń może być to nawet grzywna od 5 tys. do 30 tys. zł nałożona przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Realista
Realista 22.03.2021, 21:57
Szwadrony anżeja...karetek brak ,chorych wozi straż pożarna i LPR A on odznacza lewego ;Za zasługi dla RZECZPOSPOLITEJ....
Dziś w tv szklana pułapka 5...
Jutro 6...
Zadanie : płacze dziecko w pałacu Obajtka
Znajdźcie w , którym...
Bohaterowie giną to koniec serii...