Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Skradzione osobówki i koparka wrócą do właścicieli.

  • Wydanie nr 261/2021
  • 11 marca 2021, 14:07
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
Tczew. Skradzione osobówki i koparka wrócą do właścicieli. fot. KPP Tczew
Kryminalni odzyskali skradzioną koparkę oraz dwa samochody osobowe. Mundurowi zabezpieczyli pochodzącą z kradzieży koparkę na terenie Gdańska, zaś osobówki na terenie Tczewa i powiatu kartuskiego. Odzyskane przez stróżów prawa pojazdy są warte łącznie prawie 170 tys. zł. Funkcjonariusze maszynę budowlaną oddali prawowitemu właścicielowi, zaś samochody trafiły na policyjny parking.

 

Kryminalni z Tczewa zajmujący się przestępczości samochodową w tym miesiącu odnaleźli koparkę oraz 2 samochody, które zostały skradzione polskim właścicielom. Policjanci 2 marca br. ustalili, że na terenie Gdańska w obszarze zalesionym stoi skradziona pod koniec września ubiegłego roku koparka. Tczewscy funkcjonariusze wspólnie z kolegami z Gdańska po dotarciu na miejsce i sprawdzeniu maszyny budowlanej w policyjnych systemach, potwierdzili swoje ustalenia. Okazało się, że odzyskany specjalistyczny pojazd został skradziony z terenu powiatu kartuskiego. 

 

 

 

5 marca br. mundurowi ustalili, że na terenie jednej z ulic w Tczewie stoi Citroen, który miał być również skradziony. W trakcie policyjnych czynności wykonywanych przy samochodzie okazało się również, że pojazd ten został skradziony kilka dni wcześniej z terenu powiatu tczewskiego.

 

 

 

We wtorek, 9 marca br. tczewscy kryminalni, zajmując się kolejną kradzieżą samochodu ustalili, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie kartuskim stoi osobowe Volvo, które zostało skradzione z powiatu tczewskiego. Wysłani na miejsce mundurowi z pobliskiego komisariatu potwierdzili ustalenia tczewskich kolegów. Stróże prawa odnalezioną koparkę zwrócili właścicielowi, zaś odzyskane 2 samochody na tę chwilę trafiły na policyjny parking. Wartość zabezpieczonych pojazdów to prawie 170 tys. zł. Odzyskane samochody wkrótce zostaną zwrócone właścicielom.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew 

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.