Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. „Miasto obiecało dużo” – kiedy w końcu będzie remont ul. Św. Faustyny?

Malbork. „Miasto obiecało dużo” – kiedy w końcu będzie remont… fot. TvMalbork.pl
Tegoroczna zima zdecydowanie dała nam do wiwatu i już z niecierpliwością wyczekujemy zmiany pogody. Wzrost temperatury nawet do kilku czy kilkunastu stopni na plusie zdecydowanie sprzyja temu, by w końcu ruszyć się z domu i wyjść na spacer czy pojeździć na rowerze. Co za tym idzie, jak bumerang wraca temat remontów dróg i chodników, które po zimowym okresie wiele zostawiają do życzenia.

 

W ostatnim czasie kilka ulic w Malborku przeszło większe lub mniejsze remonty, jednak w wielu miejscach drogi, a raczej ich brak powoduje zaniepokojenie wśród mieszkańców i pojawiają się pytania, kiedy w końcu i te zapomniane zostaną w końcu wyremontowane.

 

 

 

 

Do redakcji TvRegionalna24.pl napisała jedna z mieszkanek Malborka, która zaprosiła nas na przejażdżkę po swojej ulicy.

- „Zapraszam Was na przejażdżkę ul. (tylko z nazwy, bo to droga) Św. Faustyny, najlepiej zacząć nagrywać od Fidesu i Rolnicza też strach się poruszać (nie mówię o Rolniczej przy blokach), brak latarni, ciemno i koniec życia po zmroku, bo strach” – pisze mieszkanka Malborka. – „Miasto obiecało dużo, chodniki, latarnie, kanalizę i tak już naście lat minęło. Tak wygląda życie w mieście? Proszę jechać jedyneczką, bo na dwójce zawieszenie możecie zgubić. Ulica asfaltowa to jest tylko na jedno auto i są tylko dwa zjazdy do minięcia się, proszę uważać na pieszych z psami, którzy ulicę traktują jako deptak”.

Nie pozostało nam nic innego, jak przejechać się wspomnianymi ulicami. Wnioski pozostawiamy bez komentarza. Przekonajcie się sami, jak wyglądają te ulice.

 

 

 

 

Czekamy na wasze zdjęcia i informacje. Piszcie na info@tvregionalna24.pl

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ja
Ja 27.02.2021, 09:14
Malbork, średniowieczne miasto cudów
Gość
Gość 26.02.2021, 16:05
miasto parking na Grudziądzkiej - Chopina też obiecało. Na wiosnę już mieli ruszać z budową... minęło kilka wiosen i nic...