Wydanie nr 167/2024, Sobota 15.06.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Bernard, Abraham, Edburga, Witold, Witosław, Jolanta, Wit, Leonida, Lotar, Angelina, Wisława
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Hokej. Kolejny sukces najmłodszych zawodników UKS Bombek.

  • Wydanie nr 167/2024
  • 14 grudnia 2020, 10:41
  • UKS Bombek SP3
  • HokejSport
Hokej. Kolejny sukces najmłodszych zawodników UKS Bombek. fot. UKS Bombek SP3
Żacy młodsi UKS Bombek SP3 zwyciężyli 8:3 Legię Warszawa w rozgrywkach KPOZHL w kategorii U12. Malborski zespół zajmuje 3 miejsce w tabeli.

 

UKS Bombek współpracuje z Klubem UKS Wikingowie z Elbląga, z którym wspólnie grają i rywalizują w dwóch kategoriach wiekowych U12 oraz U14.

- „W tej pierwszej reprezentują Malbork, w kategorii U14 grają jako UKS Wikingowie. Mecze „u siebie” rozgrywane są na lodowisku w Elblągu, ponieważ malborskie lodowisko nie spełnia wymogów (lodowisko niepełnowymiarowe)” - mówi Sławomir Nawrocki z UKS Bombek. - „Malborski zespół, choć po pierwszej tercji było tylko 2:1, a w kolejnej 2:2, w trzeciej strzelił 4 bramki nie dając trafić przeciwnikowi ani razu”.

 

 

 

 

5 bramek strzelił Bartek Dobrzyński, który zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji strzelców na 160 zawodników. 2 bramki strzelił Filip Kujawa i jedną Julek Bołtryk. W meczu zagrali: Aleks Jóźwiak na bramce, Mariusz Muczeński, Justyna Adamczyk, Hubert Błażewicz, Oskar Wierzchoń, Szymon Maszaro, Patryk Sambor, Maksymilian Artych, Maksymilian Pawlyta i Gracjan Bołtryk. UKS Bombek zajmuje 3 miejsce w tabeli na 8 zespołów. Za tydzień kolejny mecz, w którym przeciwnikiem będzie MKS Sokoły Toruń.

 

Drużyna „starszaków” w rozgrywkach idzie, jak burza.

W kategorii U14 UKS Wikingowie Elbląg, którego barwy reprezentują malborscy zawodnicy, rozgromili BKS Bydgoszcz 28:2. Bramki strzelili w tym meczu: Jacek Juchniewicz 15, Bartłomiej Pucek 3, Damian Misztal 3, Cyprian Rabażyński 2, Dominik Antys, Bołtryk Tymek, Gulczyński Jan, Pakulski Miłosz i Wocial Jakub. W składzie UKS Wikingowie zagrali zawodnicy z Malborka: Wojtek Czerniewski, Michał Król, Dominik Antys, Cyprian Rabażyński, Marcel Sarnowski i Franek Łaszkiewicz. W kolejnym dniu Wikingowie przegrali po zaciętym meczu z liderem tabeli, GKS Stoczniowiec 4:6. UKS zajmuje 5 miejsce w tabeli na 6 sklasyfikowanych klubów.

 

 

 

 

Co słychać u wychowanków UKS Bombek?

Michał Nawrocki, wychowanek UKS Bombek strzelił bramkę w I lidze dla MKS Sokoły Toruń w przegranym meczu z Opole HK 2:4, którego zespół składa się wyłącznie z zawodników z Kanady i USA. Michał od poniedziałku, 14 grudnia br. będzie przebywał na zgrupowaniu reprezentacji Polski U18 w Krynicy Zdrój. Bartosz Grabara bronił bramki zespołu SMS Toruń w I lidze, w przegranym meczu 1:7 z Polonią Bytom. Michał Sadowski grający w GKH Stoczniowiec w PHL zagrał w przegranym 0:6 meczu przeciwko KH Energa Toruń.

 

 

 

 

Rozegrano mecze w lidze regionalnej.

UKS Bombek SP3 przegrał z Mad Dogs Sopot 4:13. Bombersi wygrali 9:5 z Grom Morąg.

- „W tabeli prowadzą Bombersi z kompletem punktów, Mad Dogs Sopot i na trzecim miejscu znajduje się kolejny malborski zespół, UKS Bombek SP3. W lidze uczestniczy 9 zespołów. Za tydzień rozegrana zostanie czwarta kolejka RLH” - informuje Sławomir Nawrocki. - „18 grudnia br. w Malborku rywalizować będą najmłodsi. Planowany jest w tym czasie turniej hokeja na lodzie na lodowisku OSiR” - dodaje.

 

 

 

 

Trwa nabór do sekcji hokejowej. Dzieci w wieku od 5 - 10 lat zapraszamy na zajęcia nauki jazdy na łyżwach i minihokej, codziennie w godzinach 16-17 na lodowisku OSiR w Malborku.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: Sławomir Nawrocki, UKS Bombek SP3

UKS Bombek SP3
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.