Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy! Dzisiaj #StrajkKobiet zablokuje drogi w Sztumie.

Ogólnopolski Strajk Kobiet nie odpuszcza i codziennie organizuje spacery, przejażdżki rowerowe czy jazdę samochodów w kolumnach. W środę #czarna jazda pojawi się na ulicach Sztumu. Start o godzinie 17.

 

- Długo wyczekiwana blokada Sztumu odbędzie się już w środę, 18.11.2020r o godzinie 17:00. Spotkajmy się na parkingu pod netto w Sztumie. Przybądźcie jak chcecie – pieszo, rowerem, samochodem. Weźcie ze sobą parasolki, bo przecież może padać, transparentny, przedmioty robiące hałas. Pamiętajcie o maseczkach i odstępach!” - apeluje Malborski Strajk Kobiet.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Madzia
Madzia 18.11.2020, 18:11
Czy zwrócił ktoś uwagę na te większość tych protestujących dam co została na protestach , sama nie zbyt urodziwe niewiasty i większości z duża duża nadwaga , jak Pani z białego opisanego auta w taki sposób , ze pachnie mi tam choroba psychiczna , a tusza tej damy pokazuje , ze raczej jej problem mniemanej aborcji dotyczyć nie będzie . I tak jak by odjąć nieletnie , które wiadomo bunt młodzieży był zawsze ,to reszta tych protestujących to albo z problemami rodzinnymi , albo niechciane przez tzw płeć brzydka . Organizatorka tego w naszym rejonie tez chyba z nie mała nadwagą jeśli się nie mylę .
Zwykły robol .
Zwykły robol . 18.11.2020, 13:24
Wlepić tym zadymiarzom ,Policjo mandaty .
Kaczyński.J.
Kaczyński.J. 18.11.2020, 17:58 (odpowiedź do Zwykły robol .)
Do łopaty robolu, a nie durne komentarze pisać.