Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Dzisiaj robimy wielki hałas, bo po to babę zesłał Bóg” - najnowszy klip mieszkanki Malborka.

Ogólnopolski Strajk Kobiet rośnie w siłę i każdego dnia przyłączają się do niego kolejni niezadowoleni z decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji w sytuacji ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. Na każdym kroku można spotkać hasła sprzeciwu rozżalonego społeczeństwa.

 

Znana wszystkim mieszkanka Malborka, Patrycja Jewsienia zaprezentowała swoją najnowszą piosenkę pt. „***** ***” odnoszącą się do aktualnej sytuacji politycznej w naszym kraju. Posłuchajcie i wsłuchajcie się!

 

 

Przypominamy!
W piątek, 30 października br. o godzinie 18 z parkingu spod Tesco w Grobelnie wyruszy drugi samochodowy protest Malborka i okolic. Zbiórka samochodów o godzinie 17.40. CZARNA JAZDA poruszać się będzie na trasie Tesco Grobelno – Lotos Piaski. Malborski Strajk kobiet zapowiada, że tym razem siły zostaną połączone i wraz ze strajkiem samochodowym odbędzie się tą samą trasą strajk pieszy.

 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
xyz
xyz 02.11.2020, 07:11
Banda pieniaczy i krzykaczy. Jeśli chcą protestować to mogli iść pod siedzibę pis a nie kuźwa cały malbork zastopowany bo banda bab bez masek protestuje. Nie można skrobać się na każde zawołanie, jasno powiedzieli ,że możliwość usunięcia płodu istnieje jeśli zagraża to życiu kobiety. Co jeszcze, wpadki też skrobać bo tak? Ciekawe co będzie po protestach ile ludzi przez te baby będzie chorych. Kto posprząta tą masę śmieci i banerów walających się po ulicach chociażby koło fontanny.
Emerytka
Emerytka 31.10.2020, 07:10
Cmentarze zamknięte. Bram pilnują służby. Znicz i kwiaty złożę przed domem sąsiada PISowca.
Bolek op spycha
Bolek op spycha 30.10.2020, 19:48
...................................chyba będę głosował na PIS. Na takim happeningu jaki zorganizował rząd PIS w Sztumie przy pomocy kobiet nigdy wcześniej nie uczestniczyłem. A przeżyłem już w swoim życiu wiele rządów. No może do pełni szczęścia zabrakło mi poczęstunku, orkiestry i mordobicia. Brawo PIS - piękna impreza. Już czekam na następną. Chyba dzisiaj nie usnę. Na pewno wezmę udział w każdej kolejnej i to z całą rodziną i znajomymi ! Bardzo dziękuję


Oficer
Oficer 30.10.2020, 15:26
Piloci i żołnierze życzą Wam kochane dziewczyny i Panie wytrwałości i zwycięstwa. Jesteśmy z Wami całym sercem.
zyx
zyx 02.11.2020, 10:14 (odpowiedź do Oficer)
Lizus
Też Prezes
Też Prezes 30.10.2020, 13:23
............................Gdyby Prezes Kaczyński wywalił na zbity pysk z PIS tych wszystkich Cymańskich, Czarneckich, Czaputowiczów, Piotrowiczów, Bielanów, Jakich, Mularczyków, Girzyńskich, Wieczorków, Karczewskich, Sasinów, Ardanowskich, Schreiberów, SBeków, faszystów, komunistów i złodziei no i Mazurek, Kempe, Szydło, Gosiewską i Zalewską obowiązkowo - to by to całe dziadostwo rozleciało się już na drugi dzień !
Piotr
Piotr 30.10.2020, 11:06
Brawo !