Wydanie nr 262/2020, Piątek 18.09.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy. Dzisiaj policyjne działania „Prędkość”.

  • Wydanie nr 262/2020
  • 11 września 2020, 08:59
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Uwaga, kierowcy. Dzisiaj policyjne działania „Prędkość”. fot. zdjęcie poglądowe
W piątek, od wczesnych godzin porannych policjanci ruchu drogowego biorą udział w ogólnopolskich działaniach kontrolno – prewencyjnych pn. „Prędkość”, których celem będzie zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych oraz uświadomienie kierującym jakie konsekwencje niesie za sobą przekraczanie dopuszczalnej prędkości.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku w piątek, 11 września br. od wczesnych godzin porannych prowadzą działania pn. „Prędkość”. Na ulicach i drogach całego powiatu będzie można zobaczyć zwiększoną ilość funkcjonariuszy drogówki, którzy za pomocą ręcznych mierników prędkości oraz samochodu wyposażonego w wideorejestrator będą kontrolowali zachowania kierowców. Kolejna już akcja ma na celu zwrócenie uwagi uczestników ruchu drogowego na poważne konsekwencje, jakie może za sobą nieść przekraczanie dozwolonej prędkości. Szczególnym nadzorem zostaną objęte miejsca, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, gdyż to właśnie nadmierna prędkość jest ich najczęstszą przyczyną.

 

 

 

 

Policja przypomina, że przekroczenie dozwolonej prędkości skutkuje nie tylko wysokimi grzywnami i punktami karnymi, ale w niektórych przypadkach, jak przekroczenie jej w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, zatrzymaniem prawa jazdy.

 

 

 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.