Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Mężczyzna przyznał się do zabicia siostry i konkubiny.

Nowy Staw. Mężczyzna przyznał się do zabicia siostry i konkubiny. fot. zdjęcie poglądowe
Prokuratura Rejonowa w Malborku prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa dwóch kobiet, do którego doszło w poniedziałek, 27 lipca br. w godzinach wieczornych w Nowym Stawie. Kobiety z ranami kłutymi znaleziono w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii.

 

Prokurator zarzucił podejrzanemu popełnienie dwóch przestępstw zabójstwa w zamiarze bezpośrednim - siostry poprzez uderzenie nożem w klatkę piersiową oraz konkubiny poprzez kilkukrotne uderzenie nożem w klatkę piersiową. Ze wstępnej opinii po sekcji zwłok kobiet wynika, że siostra doznała jednej rany kłutej klatki piersiowej, a jej bezpośrednią przyczyną śmieci była tamponada serca spowodowana krwawieniem z przeciętego mięśnia sercowego. Konkubina doznała łącznie 7 ran kłutych, a bezpośrednią przyczyną jej śmierci był wstrząs krwotoczny, będący następstwem krwotoku wewnętrznego do jamy opłucnej z uszkodzonego płuca lewego.

- „Podejrzany usłyszał również zarzut użycia przemocy wobec funkcjonariusza Policji oraz Straży Miejskiej podczas i w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych. Szarpaniem oraz kopaniem chciał zmusić funkcjonariuszy do zaniecha czynności służbowej – doprowadzenia do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych” - poinformowała Grażyna Wawryniuk, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

 

 

 

 

Ponadto usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy podczas pełnienia przez nich obowiązków służbowych. Do czynów tych doszło w niedzielę, 26 lipca br., gdy funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję w związku ze zgłoszoną przez siostrę podejrzanego awanturą domową.

- „Podejrzany przyznał się do wszystkich zarzuconych mu przestępstw. Odmówił złożenia wyjaśnień oraz udzielenia odpowiedzi na pytania” - dodała prokurator Wawryniuk.

Decyzją Sądu Rejonowego w Malborku, tymczasowo aresztowano podejrzanego na trzy miesiące. Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 31.07.2020, 07:22
Prawdziwy Polak katolik wg Pis. Pił, bił aż zabił.
Sąsiad
Sąsiad 30.07.2020, 20:31
..............................aktywiści PIS mogą robić wszystko. I w to uwierzył.
Andrzej
Andrzej 30.07.2020, 21:29 (odpowiedź do Sąsiad)
Za to na tej stronie aktywiści PO mogą robić wszystko...
kik
kik 31.07.2020, 08:24 (odpowiedź do Andrzej)
Masz coś do PO?Pewnie w kościólku siedzisz w pierwszej ławeczce a w domu żonkę odpowiednio traktujesz......z miłości.
Andrzej
Andrzej 31.07.2020, 11:24 (odpowiedź do kik)
A co nie mogę mieć Panie klik?W kościółku też czasami siedzę Ale nie w pierwszej ławce.A żonę traktuje na pewno lepiej niż Ty swoją.Tak Ci to przeszkadza?Na żywo pewnie byś taki kozak nie był,zapewniam Cię.
Viki
Viki 30.07.2020, 13:32
Psychol
chory czlowiek
gość
gość 30.07.2020, 13:20
Areszt??????
Uśnice,utylizacja!!!