Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Proszę o wzmożenie czujności i uwagi” - apel starosty malborskiego do mieszkańców.

  • Wydanie nr 139/2022
  • 25 maja 2020, 10:54
  • Starostwo Powiatowe w Malborku
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
„Proszę o wzmożenie czujności i uwagi” - apel starosty malborskiego do mieszkańców. fot. Archiwum TvMalbork.pl
„Proszę o wzmożenie czujności i uwagi” - apel starosty malborskiego do mieszkańców.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Powiatu Malborskiego

W ostatnich dniach z niepokojem obserwujemy wzrost zakażeń koronawirusem, który wywołuje groźną chorobę Covid-19 w naszym powiecie. Stąd też uznałem, aby ponownie zwrócić się do Państwa z prośbą o troskę o siebie i najbliższych, abyśmy mogli razem pokonać zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Przestrzeganie podstawowych zasad określonych przez służby sanitarne to niezbędne minimum, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się groźnego wirusa. Pandemia zmieniła nasze życie w ostatnich dwóch miesiącach. Pogoda i stopniowe znoszenie obostrzeń sanitarnych dały nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa, uznając, że zagrożenie mija. Proszę więc o wzmożenie czujności i uwagi, która pozwoli nam ograniczyć skutki pandemii.

Podziękujmy po raz kolejny naszym lekarzom i pielęgniarkom, pracownikom medycznym, służbom mundurowym i sanitarnym za opiekę i wsparcie. Dbając o swoje bezpieczeństwo pozwalamy im działać skutecznie dla naszego dobra. Podziękujmy przy tej okazji wszystkim, którzy służą nam swoją pracą, aby nasze codzienne życie nie odbiegało od normalności. Dzięki nim możemy między innymi robić zakupy, korzystać z transportu publicznego, a nasze dzieci i młodzież w zmienionych warunkach uczyć się i realizować swoje pasje. Wspólnymi siłami i odpowiedzialnością za siebie i innych łatwiej przejdziemy przez aktualne trudności życia codziennego. Sięgajmy po wartości bliskie każdemu z nas – to czas na przyjaźń, na umocnienie rodziny i okazywanie dobroci, szacunku i troski.

Z wyrazami szacunku, Mirosław Czapla – starosta malborski”

 

 

Informacja prasowa Starostwa Powiatowego w Malborku

Starostwo Powiatowe w Malborku
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
malborczyk
malborczyk 26.05.2020, 12:47
Pan Starosta prosi o nie hejtowanie żołnierzy,bardzo dobrze,lecz niektórzy nasi wojacy objęci kwarantanną hulają po mieście,gdzie porządny nadzór żandarmerii,jedna kontrola w przewidywalnych godzinach to chyba mało szczególnie,że łamią wykonywanie rozkazów i biorą za to gratyfikacje.