Wydanie nr 333/2023, Środa 29.11.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Klementyna, Walter, Błażej, Bolemysł, Przemysł, Fryderyk, Saturnin, Paramon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pijana zaatakowała nauczycielkę na dworcu PKP. Na policji okazało się, że poszukiwana jest za dwukrotne pobicie mężczyzny.

Pijana zaatakowała nauczycielkę na dworcu PKP. Na policji okazało się,… fot. KPP Tczew
Policjanci zatrzymali nietrzeźwą 32 - letnią kobietę, która zaatakowała nauczycielkę na terenie dworca PKP. Według ustaleń śledczych zatrzymana kobieta dodatkowo ma związek z dwukrotnym pobiciem tego samego mężczyzny, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Prokurator przedstawił 32 - latce bez stałego miejsca zamieszkania zarzuty dotyczące narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, uszkodzeniu ciała oraz naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego, za co sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt.

W piątek, 6 marca br. po godzinie 7.30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o szarpaninie dwóch kobiet w pobliżu dworca PKP. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawczyni zaatakowała nauczycielkę, która po skończonej wycieczce oddawała dzieci pod opiekę rodzicom. Mundurowi wylegitymowali 32 - letnią sprawczynię, od której w rozmowie wyczuli alkohol. Przeprowadzone badanie alkometrem wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie kobiety. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwą 32 - latkę, którą doprowadzili do policyjnego aresztu. Stróże prawa od pokrzywdzonej nauczycielki przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że zatrzymana kobieta bez stałego miejsca zamieszkania miała związek z dwoma innymi przestępstwami dotyczącymi pobicia mężczyzny. Do pierwszego zdarzenia doszło 17 lutego br. Mundurowi ustalili, że sprawczyni w tym czasie zaatakowała nożem 30 - latka, któremu zdała kilka ciosów nożem. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 2 marca br. funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie dotyczące pobicia tego samego mężczyzny przez zatrzymaną sprawczynię, gdzie pokrzywdzony również trafił do szpitala.

Zatrzymaną 32 - latkę przesłuchał prokurator i przedstawił jej zarzuty dotyczące narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, uszkodzeniu ciała oraz naruszenia nietykalności funkcjonariusza publicznego. W sobotę, 7 marca br. sąd zastosował wobec kobiety trzymiesięczny areszt.

Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.