Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork zebrała rekordową kwotę podczas 28. Finału.

Niedzielny, 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze w całej Polsce i na świecie zapewne jeszcze odsypiają. Jak co roku kwestowali nie tylko na ulicach miast, miasteczek i wsi, ale również podczas Finału organizowanego przez lokalne sztaby WOŚP. Wszystko to na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej.

Tegoroczny Finał w gminie Malbork odbywał się w trzech świetlicach wiejskich – w Lasowicach Wielkich, Stogach oraz Kraśniewie, gdzie odbył się gminny finał 28. Finału WOŚP. Dzięki dużemu zaangażowaniu pań świetlicowych, na mieszkańców gminy Malbork czekało wiele atrakcji i zabaw, a także kawiarenki ze słodkościami. Również strażacy z OSP Stogi wzięli udział w Finale WOŚP i jak co roku przygotowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Chętni mieli także możliwość m.in. przejechania się wozem strażackim. Jednak najwięcej emocji dostarczyły uczestnikom loterie fantowe oraz różnego rodzaju licytacje.

Podczas tegorocznego finału WOŚP gmina Malbork pobiła nowy rekord. Zebrano 12 839,51zł. Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

 

W podkładzie materiału użyto hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Serce sercu” HA-DWA-O! i Przyjaciele.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.