Wydanie nr 139/2024, Sobota 18.05.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Treningi Golden Orzeł Malbork wstrzymane. Kolejny spór o dostęp do sali.

Klub Golden Orzeł Malbork wydał oświadczenie dotyczące wstrzymania treningów – do odwołania. Z naszych informacji wynika, że klub podjął rozmowy z władzami miasta w celu uzdrowienia sytuacji. O ustaleniach będziemy informować na bieżąco.

Oświadczenie Golden Orzeł Malbork

Z uwagi na brak możliwości korzystania z hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Malborku do 15 września – decyzja p. Sumowskiej – zawieszamy treningi do odwołania. Powyższa decyzja dotknęła również piłkę siatkową chłopców. Sytuacja jest dla nas nie do opisania, ponieważ nigdy nas w ten sposób nie potraktowano. Od sierpnia jesteśmy w okresie przygotowawczym do sezonu. Przepracowaliśmy rzetelnie obóz sportowy. Żywiliśmy nadzieję, że zgodnie z deklaracjami Burmistrza Miasta Malborka utrzymamy Status Quo i pomimo wielu przeciwności, które spotkały nas w tym roku, będziemy mogli normalnie funkcjonować. Niestety.
Na dzień dzisiejszy odebrano nam klasy Szkolnych Ośrodków Siatkarskich oraz jako Klub prawdopodobnie będziemy musieli płacić za halę. Po 20 latach budowania siatkówki w Malborku zatoczyliśmy koło i stajemy na linii startu. Tylko dlatego, że jesteśmy w sercach sportowcami nie poddajemy się. Chylimy czoła przed dziewczynami, bo to ich determinacja i zaangażowanie dają nam pozytywną siłę do walki. Zwróciliśmy się o pomoc do pana Burmistrza Marka Charzewskiego. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jak najszybciej wrócić do treningów w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Malborku.

 

Do sprawy będziemy wracać.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rodzic
Rodzic 07.09.2019, 14:29
Trenowaly w SP 5 i tam chcą dalej trenować bez względu na fochy zawodowej dyrektorowej
Rodzic
Rodzic 04.09.2019, 12:46
a dlaczego nie mogą trenować w SP 3 . Przecież to zajęcia pozalekcyjne. A w SP 3 nowa, ladna hala sportowa.Czyżby p dyrektor SP 3 nie chciala u siebie siatkarzy???