Wydanie nr 272/2023, Piątek 29.09.2023
imieniny: pokaż (17 imion)Cyriak, Dadzbog, Dadzboga, Lutwin, Dariusz, Franciszek, Fraternus, Gabriel, Gajana, Grimbald, Michalina, Michał, Mikołaj, Rafał, Rypsyma, Teodota, Ludwin
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

World Tour Malbork - Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. Pod Zamkiem wysypano prawie 281 ton piasku

  • Wydanie nr 272/2023
  • 26 lipca 2019, 17:16
  • World Tour Malbork
  • SportSiatkówka
World Tour Malbork - Puchar Świata w Siatkówce Plażowej. Pod Zamkiem… fot. TvMalbork.pl Piotr Wąsowicz
Pełni pasji i zapału przynosimy siatkówkę plażową na malborski zamek. 650-letnia historia spotyka sport na światowym poziomie. Wielkie emocje już w sierpniu.

DATA
World Tour Malbork 2019 odbędzie się w dniach od 1 do 4 sierpnia. Zachęcamy do spędzenia pierwszego weekendu sierpnia razem z nami!

MIEJSCE
Wyobraźcie sobie boisko do plażówki, umiejscowione w murach najpotężniejszej twierdzy średniowiecznej Europy! Zamek w Malborku - to miejsce unikatowe na skalę światową - też na początku myśleliśmy, że zorganizowanie turnieju na terenie zabytku takiej klasy jest niemożliwe - a jednak! Już w sierpniu zamek zamieni się w sportową arenę.
I uwierzcie nam, że żadne zdjęcia nie oddają jego ogromu i uroku - to trzeba po prostu zobaczyć na żywo!


BILETY
Naszym celem jest promowanie siatkówki plażowej, dlatego chcemy, aby wydarzenie było dostępne dla wszystkich.
Wstęp na stadion będzie więc darmowy.

POLSKIE PARY
Wiele osób pyta, jakie polskie duety zobaczymy podczas World Tour Malbork 2019! Póki co, możemy Wam jedynie zdradzić, że będziecie zadowoleni i będzie komu kibicować. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ
World Tour Malbork to świetna okazja do oglądania graczy, którzy przybędą do Polski z całego świata!  A jak zapewne wiecie, nie ma w Polsce zbyt wielu okazji do oglądania widowiska siatkówki plażowej na światowym poziomie. Dodatkowo, zamek w Malborku w trakcie trwania naszego wydarzenia będzie dostępny dla turystów - można więc zaplanować weekend, łącząc kibicowanie ze zwiedzaniem!

 

World Tour Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Siatkówka


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.