Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wszyscy razem dla Lenki. Charytatywna impreza sportowa w Pogorzałej Wsi

Dla każdego dziecka 1 czerwca powinien być wyjątkową datą. Tego dnia pociechy są obdarowywane prezentami przez swoich rodziców czy dziadków. Ostatnia sobota, która wypadała właśnie w Dzień Dziecka, była z pewnością wyjątkowa dla małej Lenki. To właśnie dla niej zorganizowana została charytatywna impreza w Pogorzałej Wsi.

W tych dobroczynnych zawodach mogli wziąć zarówno udział rowerzyści, biegacze, jak i sympatycy nordic walkingu. Poza samym aspektem sportowym przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji, od zjeżdżalni dla dzieci, przez wspólne ognisko, aż po losowanie nagród i pyszne jedzenie. Najważniejsze było oczywiście uzyskanie finansowego wsparcia dla Lenki, małej mieszkanki Trępnów, która cierpi na chorobę Battena. Wszyscy, którzy odpowiadali za organizację imprezy, a także ci, którzy w niej uczestniczyli, spisali się na medal. Do Pogorzałej Wsi przyjechały nawet osoby spoza naszego regionu, jak na przykład grupa z Gliwic, która przywiozła ze sobą piłkę z podpisami świeżo upieczonych mistrzów Polski w piłce nożnej. Piłka będzie wystawiona na licytację, a zebrana kwota również zostanie wykorzystana jako pomoc dla Lenki.

 

 

Wy również możecie dołożyć swoją cegiełkę w sprawie Lenki. Wystarczy wejść na tę STRONĘ  i wpłacić pieniądze. Każda złotówka ma znaczenie, dlatego zachęcamy do dołączenia się do zbiórki.

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sygnalista
Sygnalista 04.06.2019, 19:30

………………DLACZEGO BEATA NIE LUBI TUSKA A RYDZYKA KOCHA - aby to zrozumieć - KONIECZNIE MUSIMY POWRÓCIĆ DO BRUKSELI ……………otóż po nocy którą z konieczności musiała spędzić w Brukseli z Waszczykowskim wszystko się wyjaśniło ! Szydło pojechała na szczyt UE - SZCZYTOWAĆ i to z orgazmem ! Była przygotowana i napalona /kusa haleczka, koronkowe majteczki, jedna broszka w klapie druga wygolona, gadżety pod poduszką i takie tam/. A przystojny Pan Tusk nie zapewnił Jej nawet gry wstępnej ! No to się kobieta wkur…wiła na Pana Tuska i tak już zostało ! Ja się babie nie dziwię ! Każda by się wkur…wiła ! Żadna kobieta nie wybaczy takiego poniżenia ! Która z Was chciała by szczytować z konieczności z Waszczykowskim ? No która ? Żadna ! Prawda ? Pozdrawiam !