Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Doda w Ergo Arenie. Wyjazd na koncert dla mieszkańców Gminy Miłoradz

Doda w Ergo Arenie. Wyjazd na koncert dla mieszkańców Gminy Miłoradz fot. GOKiS Miłoradz
Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Marcin Szesza zapraszają mieszkańców gminy do uczestnictwa w kolejnym wyjeździe autokarowym na widowisko muzyczne w sopockiej Ergo Arenie.

Tym razem na uczestników czeka wyjątkowy i innowacyjny koncert z udziałem charyzmatycznej wokalistki DODY, która wystąpi w towarzystwie orkiestry. 

Podczas czerwcowego koncertu zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki. Obok autorskiego repertuaru, uczestnicy koncertu usłyszą wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych – mówi Marcin Szesza, dyrektor GOKIS w Miłoradzu. 
Koncert Dody z orkiestrą to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowe, przygotowane specjalnie na tę okazję wizualizacje, zjawiskowa pirotechnika i jak przystało na gwiazdę – wyborne kreacje samej artystki. Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody. Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki. 
Koncert odbędzie się w piątek 14 czerwca br. o godz. 19:00 w Sopocie. 
Wyjazd z Miłoradza ok. 16:30. Cena zaproszenia wynosi 30 złotych od osoby ( bilet wstępu oraz transport w obie strony). Zapisów można dokonywać osobiście w sekretariacie GOKIS ( Urząd Gminy w Miłoradzu pokój nr 13) oraz we wszystkich świetlicach wiejskich. Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Wyjazd jest współfinansowany ze środków GOKIS Miłoradz.
Info i foto: GOKiS Miłoradz 
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.