Wydanie nr 136/2022, Poniedziałek 16.05.2022
imieniny: pokaż (13 imiona)Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Więcej kanałów czy więcej Internetu?

Osoby, które planują wykupić abonament na Internet światłowodowy z telewizją często wahają się, jakie zestawienie usług wybrać. Wiele z nich nie wie, czy lepsza dla nich będzie oferta z najszybszym możliwym Internetem, ale tylko kilkunastoma kanałami TV, czy może lepiej powinny zdecydować się na pakiet kanałów premium, a do tego dobrać najtańszą opcję Internetu. Zanim podpisze się umowę z operatorem, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Telewizja

Jeśli w danym gospodarstwie domowym mieszka wieloosobowa rodzina, prawdopodobnie nie obejdzie się bez bogatego pakietu kanałów telewizji HD i 4K. Pakiety układane są tematycznie. Dzieci na pewno będą chciały mieć dostęp do kanałów z bajkami, młodzież do muzyki, a mama do kanałów kobiecych. W tym wypadku warto, by cała rodzina jasno określiła, bez jakich kanałów nie wyobrażają sobie oglądania telewizji, a z jakich mogą zrezygnować. Łatwiej wybrać pakiety, gdy mieszka się samemu. Wtedy kierujemy się po prostu swoimi zainteresowaniami. Nie warto wykupywać pakietów premium, jeśli rzadko włączamy telewizor.

 

Internet

Na bardzo szybki Internet światłowodowy decydują się zazwyczaj osoby przed 40 rokiem życia, lub te, które mają starsze dzieci. Młodsze pokolenie zazwyczaj spędza więcej czasu przed komputerem niż przed telewizorem, oglądając filmy, grając w gry i ściągając muzykę. Nawet, jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z Internetem możesz być pewien, że za jakiś czas będzie potrzebowało dobrego transferu chociażby do wygodnego odrabiania i wysyłania prac domowych zadanych w szkole. Szybki Internet jest potrzebny również wtedy, gdy planujesz zakup konsoli i granie z przyjaciółmi online. Warto go mieć też wtedy, gdy często zdarza Ci się rozmawiać na wideochacie ze znajomymi za granicą. Jeśli natomiast mieszkasz sam i używasz Internetu tylko do przejrzenia poczty i wiadomości, nie warto płacić za bardzo mocny transfer. Do surfowania po stronach, które nie mają wiele zawartości lub by relaksować się z tabletem na kolanach spokojnie wystarcza najtańszy Internet.

 

Internet i Telewizja po światłowodzie jest dostępna w Malborku i Nowym Dworze Gdańskim - wkrótce kolejne miasto

Internet Światłowodowy Malbork i Nowy Dwór Gdański

Malborskie Światłowody - Jambox
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje