Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborskie Balbiny wzięły udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Malborskie Balbiny wzięły udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd… fot. 82-200.pl/archiwum studia wokalnego
W sobotę (26.01) wokaliści ze studia wokalnego „Balbiny” z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji pod kierunkiem Marii Seibert wzięli udział w 11. Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek" Nad Światem Cicha Noc" zorganizowanym przez Pałac Młodzieży Gdańsku.

Jak co roku młodzi artyści zaznaczyli swój udział i zostali docenieni przez Jury zarówno zespołowo, jak i indywidualnie-młodsze „Balbinki” otrzymały drugie miejsce, a starsze „Balbiny” zajęły 3 pozycję. Solistycznie 2 miejsce zdobyła Julka Jasińska, 3 miejsce Hania Pliszka, a wyróżnienie powędrowało do Aleksandry Pozorskiej oraz debiutantki Marceliny Jędrzejewskiej.

- Ogromne wzruszenia, piękne występy. Dziękuję Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Rozpoczęliśmy tak pięknie nowy rok sukcesami, tak trzymać! Gratulacje dla wszystkich laureatów 11. Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc". Gratuluję serdecznie wzruszających prezentacji, pięknych wykonań i wielkich emocji. Cieszę się, że jest to przede wszystkim super zabawa, warsztaty i możliwość konfrontacji! Dziękuję organizatorom, ale przede wszystkim tym, którzy współtworzyli ten piękny Konkurs od lat, Katarzynie Kędzioł i Wojtkowi Krakusowi dla Was wielkie dzięki – tak dziękuje wykonawcom i organizatorom Maria Seibert.

Info i Zdjęcia: 82-200.pl/ archiwum studia wokalnego "Balbiny"

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Koncerty


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.