Wydanie nr 220/2022, Poniedziałek 8.08.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dlaczego kupujesz w korporacji coś, co masz za miedzą? Rok 2019 – Rokiem lokalności

Lokalność to DNA Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych. IDEA LOKALNOŚCI pozwala MiŚOT-om odróżnić się od dużych popularnych operatorów telekomunikacyjnych. Pozwala na uruchomienie w odbiorcach dodatkowych motywacji, prowadzących do zmiany zachowania. - „Dlaczego kupujesz w korporacji coś, co masz za miedzą?”
IDEA LOKALNOŚCI komunikuje zmianę i sprawia, że ludzie czują się lepsi, ponieważ na etapie korzystania z oferty lokalnego operatora, już mogą poczuć się lepiej, mając przekonanie, że ten wybór to wyraz odpowiedzialności lokalnej – swego rodzaju manifest, by usługę internetu realizować u własnego, lokalnego operatora.
 
Zadowolenie to zostało potwierdzone przez pierwsze tego typu badania z branży, które zostały wykonane jesienią 2018 r. przez Kantar MillwordBrown na zlecenie Stowarzyszenia e-Południe.
 
Ankieta wykazała jednoznacznie, że abonenci lokalnych dostawców zdecydowanie częściej są zadowoleni z oferowanych im usług. Jest to różnica aż kilkunastu punktów procentowych!
 
Obszerne omówienie wyników ankiety wraz z opinią ekspertów z MillwordBrown znajdziecie także w najbliższym wydaniu ICT Professional. Szczególnie ciekawie w zestawieniu prezentują się czynniki, jakie “Kowalscy” biorą pod uwagę przy wyborze dostawcy usług telekomunikacyjnych.
 
 
 

 

W nowym 2019 roku – roku lokalności – zapowiadamy realizację działań mających na celu aktywne i wspólne budowanie idei lokalności. Wskażemy istotę dokonywania lokalnych wyborów, wspierania lokalnych firm, działania na korzyść lokalnego otoczenia – zarówno w warstwie biznesowej, jak i społecznej. Wspólnie zbudujemy wizerunek branży lokalnych dostawców internetu, których celem jest rozpoczęcie dialogu społecznego w oparciu o wskazanie istoty świadomego wyboru dostawcy internetu i wyraźnego zasygnalizowania w społeczeństwie możliwości wyboru i podziału „lokalny vs. ogólnopolski”.
 
Witamy w 2019 roku.
Witamy w Roku Lokalności!
 

ICT PROFESSIONAL
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje