Wydanie nr 220/2022, Poniedziałek 8.08.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Pierwsi klienci już korzystają ze światłowodów w mieszkaniach na os. Wyszyńskiego

  • Wydanie nr 220/2022
  • 9 stycznia 2019, 17:49
  • Malborskie Światłowody Internet i Telewizja HD
  • Wiadomości
Nowy Dwór Gdański. Pierwsi klienci już korzystają ze światłowodów w mieszkaniach na os. Wyszyńskiego fot. Światłowód - Malborskie Światłowody
Malborskie Światłowody jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Nowym Dworze Gdańskiem zapewnił dostęp do światłowodu bezpośrednio w mieszkaniu. Spółka już wdrożyła rozwiązania typu FTTH, czyli fiber to the home w pierwszych blokach na Osiedlu Wyszyńskiego! Od 9 stycznia 2019 roku pierwsi klienci w bloku nr 6 i 8 już korzystają z super szybkiego internetu światłowodowego i telewizji HD.

Za pośrednictwem światłowodu użytkownicy nieruchomości mogą mieć dostęp do telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości, usług interaktywnych, usług na żądanie oraz pozostałych zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych. Umożliwia on również korzystanie z dostępu do Internetu o przepustowościach rzędu kilkuset Mb/s (100 Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s wkrótce 600 Mb/s i 1000 Mb/s)

Światłowód w mieszkaniu to także inwestycja w nieruchomość, zarówno dla Dewelopera wyróżniającego się na tle konkurencji, jak i przyszłego właściciela mieszkania o podwyższonym standardzie, dzięki nieograniczonemu dostępowi do nowoczesnych technologii. Malborskie Światłowody  zapraszają do współpracy Deweloperów z Nowego Dworu Gdańskiego, Malborka, Sztumu, Dzierzgonia, Stegny, Sztutowa, Kątów Rybackich i Krynicy Morskiej.

Przypomnijmy informację z 17 października 2018

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim podpisała umowę z operatorem telekomunikacyjnym - Malborskie Światłowody Sp. z o.o., na nieodpłatne doprowadzenie oraz wybudowanie instalacji światłowodowej (FTTH) do każdego z 1160 mieszkań. Oznacza to, że wszystkie 25 budynki, w których SM posiada prawo dysponowania, będą podłączone do ultra szybkiego światłowodu. Umowę podpisali: Mirosław Myszka – prezes zarządu, Kamila Biernath-Żmudowska – członek zarządu oraz Piotr Wąsowicz, przedstawiciel Malborskich Światłowodów.
Światłowody to przyszłość stacjonarnego internetu

Osiedla, które będą podłączone do super szybkiego internetu światłowodowego w pierwszej kolejności:

- Osiedle Kardynała Wyszyńskiego

- Osiedle Morska

- Osiedle Śródmieście

- Osiedle Konopnickiej i Reja

- Osiedle Dworcowa

 

 

Malborskie Światłowody Internet i Telewizja HD
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości