Wydanie nr 148/2026, Czwartek 28.05.2026
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kiedy rap pozwala wyjść na prostą i można zacząć nowe życie? Za nami Sztumskie Spotkania Profilaktyczne ? KROKUSY 2018

Czy Hip-Hop może być dla innych drugą szansą - czymś w rodzaju resocjalizacji? Okazuje się, że tak. Mogliśmy się o tym przekonać podczas czwartej już edycji programu profilaktycznego - Krokusy 2018, organizowanego przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Tym razem spotkanie, w którym wzięli udział oprócz specjalistów z MGOPS w Sztumie, także uczniowie szkół z terenu Miasta i Gminy Sztum wraz z opiekunami, miało szczególny charakter z uwagi na obecność gościa specjalnego?. Był nim Przemysław Kaca, koordynator projektu Hip-Hop ?Drugą Szansą? w resocjalizacji.

- Hip-hop może posłużyć jako narzędzie resocjalizacji oraz być alternatywna i konstruktywna forma spędzania czasu wolnego przez młodzież - mówi Przemek

Oraz dwaj wybitnie utalentowani młodzi raperzy, którzy aktywnie reprezentują tę kulturę.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.