Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Peugeot w rowie, kilka kolizji drogowych i apel policji – weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

Ubiegły tydzień minął stosunkowo bezpiecznie, choć nie obyło się bez kilku kolizji drogowych. Do niegroźnego wypadku doszło 8 listopada 2018 r. po godz. 12 w pobliżu miejscowości Gnojewo. Nieprawidłowo przeprowadzony manewr wyprzedzania, kierowcę samochodu osobowego marki peugeot partner doprowadził do zjechania do przydrożnego rowu. W czasie wyprzedzania osobówka odbiła się od wyprzedzanego pojazdu ciężarowego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Policja ostrzega pieszych – chrońcie swoje życie, zakładajcie elementy odblaskowe.

W ostatnim czasie w naszym regionie odnotowuje się coraz więcej przypadków potrąceń pieszych po zmroku. W większości przypadków potrącone osoby nie były widoczne przez kierowców, ponieważ nie posiadały żadnych odblaskowych elementów.

Policja przypomina, że pieszy ubrany w ciemny strój widziany jest przez kierującego pojazdem dopiero z odległości 40 metrów, natomiast osoba z odblaskami nawet z odległości 150 metrów. To pozwala kierowcy wyhamować i bezpiecznie ominąć pieszego.

Chroń życie – noś odblaski!

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.