Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork : Spotkanie Burmistrza Marka Charzewskiego z przedstawicielami firmy PEMAL S.A.

Malbork : Spotkanie Burmistrza Marka Charzewskiego z przedstawicielami firmy PEMAL S.A. fot. 82-200.pl
18 czerwca 2018 r. Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski spotkał się z przedstawicielami PEMAL S.A. w Malborku. Celem spotkania Burmistrza Miasta Malborka było zapoznanie się z bieżąca sytuacją firmy. Burmistrz zadeklarował pomoc oraz wsparcie w jej dalszym funkcjonowaniu.

Pemal S.A. to 75 lat doświadczeń w budowie i produkcji obrabiarek. Malborska Fabryka Obrabiarek „PEMAL” Spółka Akcyjna w Malborku specjalizuje się w produkcji obrabiarek do obróbki drewna i szlifierek do ostrzenia narzędzi do obróbki drewna, a także urządzeń linii technologicznych zakładów związanych z przerobem drewna i materiałów drewnopodobnych  ( przenośniki, przesuwnice, obrotnice itp.).

Wykonuje także konstrukcje stalowe dla przemysłu stoczniowego oraz części i podzespoły do maszyn rolniczych. Posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe. Zatrudnia wysoko kwalifikowanych fachowców i doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną. Jest wieloletnim, doświadczonym producentem wyrobów na rynek krajowy i zagraniczny. Wyroby firmy spełniają wymagania określone przez Dyrektywy Europejskie, PN i inne przepisy zarówno pod względem jakościowym jak i pod względem BHP.

 

 

 

 

 

 

Info i foto : 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.