Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Prezydent Andrzej Duda złożył kwiaty pod Pomnikiem Rodła. Na zamku przemawiał do mieszkańców

7 maja (w poniedziałek) Sztum gościł Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Wizyta głowy państwa rozpoczęła się symbolicznie od złożenia wieńca pod Pomnikiem Rodła. Temu symbolicznemu gestowi towarzyszył tłum mieszkańców powiatu sztumskiego.

Następnie uroczystości przeniosły się na dziedziniec zamku sztumskiego. O ile nie było większych ograniczeń na placu przed starostwem, o tyle aby wejść do sektora gdzie zorganizowano spotkanie z prezydentem, trzeba było przejść przez bramki kontrolne.

 

Samo spotkanie z Andrzejem Dudą było miłym wydarzeniem. Prezydent wysłuchał występu zespołu ludowego Czerninianki oraz obejrzał pokaz taneczny w wykonaniu młodzieży. Potem padło wiele ciepłych słów pod adresem mieszkańców ziemi sztumskiej.

 

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WIDEORELACJI Z WIZYTY PREZYDENTA RP ANDRZEJA DUDY W SZTUMIE !!!

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
sztumiak
sztumiak 09.05.2018, 14:56
ale nasłodził. Teraz wiem, że Polska to Sztum. A w referendum w sprawie konstytucji chętnie wezmę udział i zachęcam wszystkich. Konstytucja zupełnie się nie sprawdza, bo jest zbyt ogólna, a jednoczesnie ma za dużo paragrafów i poboznych zyczeń i ten bezesensowny senat jeszcze...
mieszkaniec
mieszkaniec 09.05.2018, 14:53
spotkanie na zamku sztumskim miało swoją wymowę. Wiadomo jaką.
Andrzej
Andrzej 08.05.2018, 20:36
Ej Młody Polaku filozofie jaki to słup stawia się swojej partii i wetuje ustawy ?
Młody Polak
Młody Polak 08.05.2018, 16:57
……………..dopóki w Polsce Premierem czy Prezydentem będzie tzw. „Słup” dopóty będzie bagno ! Tak ma być i proszę tym się nie przejmować i robić swoje ! I nie ważne czy Premierem będzie jak obecnie Mateusz Morawiecki czy w przyszłości ktokolwiek inny ! Tzw. „Słup” służy do robienia interesów przez tych którzy tego „Słupa” ustanowili i ma on chronić ich ciemne interesy ! /SKOKi, VAT, SREBRNA, papierosy, paliwo, wóda, itd/ Gdyby miało być w Polsce normalnie już dawno by było ! A skoro nie jest to znaczy, że tak ma być ! Proste, logiczne i jasne ! I nie jest to sprawa tej czy innej Konstytucji !