Wydanie nr 231/2022, Piątek 19.08.2022
imieniny: pokaż (8 imion)Bolesław, Ludwik, Emilia, Sykstus, Juliusz, Jan, Sebald , Julian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: „Mogę zostać osobą bezdomną”. Bogumiła Skóra w kolejnej manifestacji o swojej sprawie sądowej – 27.09.2017

„Zapraszam na licytację mojego samochodu. Należy wziąć ze sobą mocny sznur, abym ja po licytacji mojego narzędzia pracy mogła się na nim powiesić”. Bogumiła Skóra zaznaczyła, że to czarny żart, który ma obrazować jej sytuację materialną. 27 września odbyła się kolejna manifestacja przed Sądem Rejonowym w Malborku.

Bogumiła Skóra oskarża malborską prokuraturę i sąd o stronniczość i liczne zaniedbania. Kobieta czuje się skrzywdzona przez byłego męża i wymiar sprawiedliwości.

Obecnie kobieta ma ponad milion złotych długu w spadku po firmie, w której jak twierdzi była tylko figurantką. Do podpisania dokumentów miała być nakłoniona szantażem emocjonalnym. Zadnim kobiety Temida w Malborku nie jest bezstronna i orzeka zgodnie ze swoimi upodobaniami. Zapis całej manifestacji zamieszczamy poniżej. Zapis wideo przedstawia subiektywną ocenę zdarzeń prezentowanych przez Bogumiłę Skórę.

Nasza redakcja nie ocenia ani nie ingeruje w przedstawianą informację. Każda osoba, która jest związana z tą sprawą i chciała by przedstawić swój punkt widzenia może się zgłosić do naszej redakcji.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rysiek
Rysiek 05.10.2017, 11:29
"Figurantka"...dobre. Jak były kokosy, to było ok, teraz trzeba zapłacić za "szantaż emocjonalny" - (też dobre). Tyle trąbią - czytać PRZED PODPISANIEM, a nie biadolić, że nieświadomie. Ta pani nie wygląda na schorowaną, starą, nieświadomą kobietę.
Student
Student 28.09.2017, 08:01
Pani jest młoda i cała przyszłość przed Panią. Wierzą, że uda się Pani powoli spłacić dług. Trzeba tylko uwierzyć w siebie, zacisnąć zęby, podkasać rękawy i krócej spać a dług aczkolwiek powoli ale zacznie kiedyś spadać. Życzę dużo zdrowia i zadowolenia z ciężkiej pracy !
Pracownik
Pracownik 27.09.2017, 19:19
Fałsz i obłuda ! Pani robi z siebie poszkodowaną jakoby nie brała udziału w oszustwie ! A prawda jest taka, że korzystała pełną garścią z ............ Nie rób z siebie świętej !
Sąsiad
Sąsiad 27.09.2017, 19:09
..............................a kto wcześniej żył na pokaz ? Teraz do roboty i spłacać długi !