Wydanie nr 107/2024, Wtorek 16.04.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Bernadeta, Charyzjusz, Leonid, Erwin, Patrycy, Lambert, Urban, Julia, Ksenia
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork : Zawodnicy UKS Bombek SP 3 rozpoczęli sezon na lodzie. - 25.09.2017

Malbork : Zawodnicy UKS Bombek SP 3 rozpoczęli sezon na lodzie. - 25.09.2017 fot. Sławomir Nawrocki
Mali Bombersi rozegrali pierwszy mecz ligowy w kategorii żak młodszy (zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi) z Sokołami Toruń. W sezonie 2017/18 nasi zawodnicy będą rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych w lidze w kategorii żaka młodszego, a także starszego tworząc wspólny zespół z UKS Wikingowie Elbląg i HUKS Niedźwiadki Gdynia.

Żak młodszy będzie występował pod nazwą UKS Bombek Malbork, żak starszy UKS Wikingowie Elbląg, mecze ligowe będą rozgrywane na pełnowymiarowym lodowisku w Elblągu od października, w Malborku na taflę wejdziemy w listopadzie, do tego czasu trenować będziemy na rolkach. Niestety pierwszy mecz nie należał do udanych, nasi zawodnicy przegrali wysoko z faworyzowanym zespołem Sokołów z Torunia.

Przeciwnicy trenują na lodzie od początku sierpnia, dla naszych zawodników było to pierwsze wejście na taflę od marca... i to od razu na mecz ligowy. Jasne więc było, że nie będzie to łatwy mecz, jednak nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, mieli także swoje sytuacje bramkowe, po których padły dwie bramki dla Bombersów a z tercji na tercję gra wyglądała zdecydowanie lepiej.

Pierwszy mecz z faworytami rozgrywek za nami, a już za tydzień 30-1 października kolejne mecze z Legią Warszawa (łącznie żak młodszy rozegra w tym sezonie 18 meczy, żak starszy 24).

Malborski zespół zagrał w składzie:

Nadia Ratajczyk, Michał Król, Michał Muczeński, Igor Napiątek, Jakub Wocial, Wojtek Czerniewski, Olga Jaskulska, Miłosz Rukat, Arek Pietras, Bołtryk Tymoteusz,  Szymon Jankowski, Maciej Chojniak, Tymoteusz Górnik, Alan Wasiłszyn, Aleks Wasiłszyn, Rafał Jaskulski.

Hokej dla najmłodszych wspierają:

APF, Leier, Apteka Witaminka, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski - Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz.

 

Info i foto : Sławomir Nawrocki

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.