Wydanie nr 221/2020, Sobota 8.08.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Samochód dachował po uderzeniu w drzewo.

  • 15 czerwca 2020, godz. 17:31
  • ilość zdjęć: 12
Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy ranek w pobliżu skrzyżowania ulic Konopnickiej i Rolniczej w Malborku. Osobowe Renault Clio po uderzeniu w drzewo dachowało. Kierująca nim kobieta trafiła do szpitala.

Dyżurny SKKP w Malborku zgłoszenie o wypadku w pobliżu skrzyżowania ulic Konopnickiej i Rolniczej w Malborku otrzymał w poniedziałek, 15 czerwca br. o godzinie 09.33. Po dojeździe zastępów JRG Malbork na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy marki Renault Clio leżał na dachu i blokował ulicę Dąbrówki w obu kierunkach. Kierująca pojazdem 28 – letnia kobieta znajdowała się w środku.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu działań, odłączeniu akumulatora, a także udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej, którą przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Samochód postawiono na koła i zepchnięto na pobocze. Na zakończenie działań usunięto z jezdni zanieczyszczenia powypadkowe.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28 – latka jadąc w kierunku Osiedla Południe, prawdopodobnie zjechała na pobocze i straciła panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył w drzewo, po czym odbił się i dachował na jezdni. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny Renault, a samochód został odholowany na policyjny parking. Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Informację udzielili: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork i kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork
Zdjęcia: archiwum KP PSP Malbork
Tagi

Powiązane artykuły