Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Szkielet na łańcuchu i 3 szczeniaki do wykarmienia-Polska Wieś!!

Dostałam zgłoszenie o bardzo wychudzonej suni i jej 3 szczeniakach. Pojechałam sprawdzić i tragedia: właściciele nadużywający alkoholu zaniechali opieki, suczkę i jej szczeniaki dokarmiają sąsiedzi jak tylko mogą, szczeniaki są bardzo zarobaczone (mają strasznie wzdęte brzuszki ,piszczą przy załatwianiu się) ,matka jest wycieńczona ,sama skóra i kości . Od razu wysypałam psiakom karmę, rzuciły się wręcz na nią ,matka z głodu warczała na szczeniaki ,żeby jej nie podjadały, do budy włożyłam koc ,żeby choć troszkę mogły się ogrzać wieczorem. Zostawiłam też karmę sąsiadom ,mają dokarmiać psiaki. Biedactwa trzeba jak najszybciej zabrać stamtąd -tylko gdzie??? Nie mamy miejsca dla tych psinek!! Co teraz??
Psiaki czyli suczka matka, szczeniaki (2 sunie i 1 pies), znajdują się w miejscowości Stare Pole.
W najbliższym czasie postaram się chociaż odrobaczyć psiaki, będzie im troszkę lżej.
Błagamy z całego serca o pomoc, szukamy domów stałych bądź tymczasowych - ta zima i dla szczeniaków i dla wychudzonej matki może być ostatnią.


Kontakt w sprawie pomocy : 791-295-465
e-mail : klub.dajglos@o2.pl
www.daj-glos.cba.pl

Szukamy domów stałych bądź tymczasowych dla psiaków, jeśli ktoś może wesprzeć finansowo (na szczepienie,karmę) lub rzeczowo (karma,smycze ,obroże) psiaki, prosimy o kontakt.

Klub Ochrony Zwierząt Daj Głos
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Strefa obywatelska


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.