Wydanie nr 141/2024, Poniedziałek 20.05.2024
imieniny: pokaż (10 imion)Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Policjanci na Targach Pracy zachęcali do wstąpienia w ich szeregi.

Malbork. Policjanci na Targach Pracy zachęcali do wstąpienia w ich szeregi. fot. KPP Malbork
W ubiegłym tygodniu odbyły się XVIII Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Była to idealna okazja do zaprezentowania oferty służby w Policji i spotkania z potencjalnymi kandydatami poszukującymi pracy. W przedsięwzięciu wziął udział dzielnicowy oraz pracownik cywilny, zajmujący się doborem kandydatów do służby.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w kolejnych Targach Pracy, które były organizowane przez Urząd Pracy w Malborku.

- „W trakcie wydarzenia, mundurowi zachęcali uczestników targów do wstąpienia w policyjne szeregi, przedstawiając ofertę służby oraz wymogi formalne dotyczące kandydatów. Zainteresowani służbą w Policji mieli okazję osobiście porozmawiać z sierż. szt. Markiem Dawidowiczem, który na co dzień pełni służbę dzielnicowego oraz z pracownikiem cywilnym komendy, który jest odpowiedzialny za dobór kandydatów do służby. Wszystkim zainteresowanym funkcjonariusze udzielili niezbędnych informacji na temat przebiegu postępowania kwalifikacyjnego, wymaganiach oraz o szkoleniu policyjnym” – informuje st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP w Malborku.

Więcej informacji na temat służby w Policji można znaleźć na stronie https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/, gdzie zamieszczone są wszystkie niezbędne informacje na temat rekrutacji oraz służby w Policji. Aplikację do służby można złożyć w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku, gdzie w razie wątpliwości mundurowi pomogą właściwie wypełnić dokumenty.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
omg7
omg7 23.04.2024, 12:09
Na wstępie trzeba dodać, że należy posiadać dokument o niekaralności.