Wydanie nr 264/2024, Piątek 20.09.2024
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH. MOP"POMEZANIA"- KP STAROGARD 2-0 (1-0) - 05.10.2014

W rozegranym meczu w niedzielne południe nasi młodzi piłkarze  odnieśli 4 -kolejne zwycięstwo wygrywając w stosunku 2-0 z drużyną KP Starogard. W pierwszej połowie mecz miał wyrównany przebieg i dwukrotnie goście stworzyli dogodne sytuacje bramkowe ,które doskonale obronił nasz bramkarz Szymon Kacprowicz. .Następnie nasza drużyna przeprowadziła wzorcową zespołową  akcję i bramkę strzelił Artur Sałek.

Po przerwie drużyna ze Starogardu Gdańskiego wyszła zmobilizowana  z zamiarem zmiany niekorzystnego wyniku ,jednak wprowadzony na boisko Adam Michalecki  -pięknym strzałem z 20 metrów strzelił dla nas drugiego gola.Ostatnie minuty nie zmieniły wyniku i mogliśmy dopisać sobie 3 -kolejne punkty ,które dają nam 5-6 pozycję w tabeli Pomorskiej Ligi Juniorów Młodszych.Następny mecz nasz zespół rozegra w najbliższą sobotę  z Gryfem Słupsk na wyjeżdzie.

Gratuluję chłopcom zdobytych 3-kolejnych punktów z  zawsze grożnym zespołem KP Starogard.Cała drużyna zasłużyła na słowa  pochwały ale bramka strzelona przez Adama Michaleckiego  była  szczególnej urody.Pozycja w tabeli cieszy ale do zakończenia jesiennej rundy pozostało do rozegrania  -5 ciężkich meczy w tym 3 na wyjazdach. Po zakończeniu naszego  meczu życzyłem również zawodnikom drużyny  seniorów -uzyskania podobnego wyniku i cieszyliśmy się naszymi juniorami  z ich zwycięstwa  w derbowym meczu z Rodłem Kwidzyn.