Wydanie nr 203/2024, Niedziela 21.07.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Nowa Ja, kobiety - kobietom. Finał II edycji projektu.

Malbork. Nowa Ja, kobiety - kobietom. Finał II edycji projektu. fot. Joanna Malejko Photography/finalistki I i II edycji projektu „Nowa Ja - kobiety kobietom”
Grupa mieszkanek powiatu malborskiego na czele z Lucyną Proć połączyła siły i stworzyła niesamowity projekt, którego misją jest poprawa samooceny kobiet, wzrost pewności siebie i przede wszystkim polepszenie ich kondycji fizycznej oraz stanu zdrowia. Zgodnie podkreślają, że „Nowa Ja, kobiety - kobietom” to projekt marzenie.

Na całym świecie kobiety marzą, by ktoś zajął się nimi, jak prawdziwymi księżniczkami. W Malborku naprzeciw tym oczekiwaniom wyszła pomysłodawczyni i organizatorka projektu „Nowa Ja, kobiety - kobietom” Lucyna Proć „Fit z Lucyną”. Wraz z innymi dziewczynami połączyły siły i razem stworzyły coś naprawdę wyjątkowego i niesamowitego. Spośród setek zgłoszeń, dokonały totalnej przemiany wybranej uczestniczki. Jak się okazuje, mają za sobą już dwie edycje projektu.

Poznajcie zatem grupę kobiet, które dały z siebie wszystko, by jedna z nas poczuła się, jak prawdziwa księżniczka.

Fit z Lucyną – Lucyna Proć, instruktor fitness, trener personalny, doradca dietetyczny ułożyła dietę oraz plan treningowy dostosowany specjalnie do potrzeb podopiecznej.
Marta Borowiec – coach, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich – wsparła mentalnie uczestniczkę, pomagając jej znaleźć jej życiowy cel.
Dziewczyny ze Studio modelowania sylwetki pomogły zadbać o jędrne i gładkie ciało.
Basia z Pomalowane sprawiła, że uczestniczka odkryła swoje piękno. Profesjonalnie wykonany makijaż podkreślił jej kobiecość i urodę.
E&M Studio Fryzur Emilia Jasnoch – Emilia Jasnoch i Monika Zulewska: dwie najlepsze fryzjerki stworzyły idealną fryzurę dopasowaną do urody.
Dziewczyny z Lejdis zadbały o piękne dłonie i perfekcyjny manicure uczestniczki.
Trzy siostry z Goja_stones wykonały wyjątkową, zindywidualizowaną biżuterię dopasowaną do wybranej stylizacji.
Zosia Arciszewska-Mielewczyk ZOEAVENUE pomogła odnaleźć uczestniczce jej styl, dopasowując modne, wygodne i przede wszystkim wyrażające uczestniczkę ubrania.
Joanna Malejko Photography zrobiła niepowtarzalną sesję fotograficzną, która uwieczniła metamorfozę.

- „Te wszystkie powyższe zabiegi nie zdałyby się jednak na nic, gdyby nie ciężka praca, ogromny zapał i chęć zmiany oraz determinacja naszej finalistki. Niezmiernie nam miło, że możemy pomagać i wpływać na dobre zmiany w życiu kobiet” – podsumowuje projekt pomysłodawczyni Lucyna Proć, która wierzy, że już wkrótce ruszy nabór do kolejnej – III już edycji projektu „Nowa ja, Kobiety – Kobietom”.

 

Na zdjęciach zobaczyć można rezultaty dokonanej już zmiany. Co o tym sądzicie?

 

 

Zdjęcia: Joanna Malejko Photography

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje