Wydanie nr 114/2024, Wtorek 23.04.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Adalbert, Wojciech, Gerard, Helena, Jerzy, Gabriela, Gerarda, Lena
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dom w cenie mieszkania! Nowy deweloper na rynku w Malborku.

Dom w cenie mieszkania! Nowy deweloper na rynku w Malborku. fot. Dom w cenie mieszkania! Nowy deweloper na rynku w Malborku.
Nowy deweloper na rynku w Malborku wszedł zdecydowanie z jedną z najlepszych ofert mieszkaniowych. Przedstawia Państwu nową inwestycję, jaką jest „Osiedle szwedzkie” - w Malborku przy ul Szwedzkiej. Inwestycja składa się z 21 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Jest to oferta konkurencyjna, ponieważ w cenie mieszkania możesz nabyć już własny dom.

DeltaBravo proponuje Tobie, byś zamieszkał w Malborku na „Osiedlu szwedzkim” - w uroczym domku typu bliźniak o powierzchni całkowitej 84m kw., gdzie funkcjonalność i wygoda spotykają się w harmonii.

 

Na parterze powita Cię przestronny salon z przytulnym aneksem kuchennym, tworzącym serce tego domu. Tutaj będziesz spotykał się z rodziną i przyjaciółmi, dzieląc radosne chwile życia. Praktyczna łazienka z prysznicem oraz specjalnie przemyślane miejsce na pralkę i suszarkę sprawiają, że codzienne czynności stają się łatwiejsze.

 

Wchodząc do korytarza natrafisz na przyjemny detal - wnękę na szafę, zapewniającą porządek i funkcjonalność. Obok znajduje się przestronna spiżarnia, gdzie przechowasz zapasy i zorganizujesz swoją kuchenną krainę.

 

Na piętrze czekają trzy urokliwe sypialnie - każda z nich stworzona z myślą o prywatności i komforcie snu. Dodatkowo, druga łazienka wyposażona w prysznic i wannę - zachęca do relaksu, spełniając Twoje oczekiwania, bez względu na nastrój dnia.

 

Nie można zapomnieć o potencjalnym strychu, który oferuje możliwość adaptacji i umożliwia dostosowanie przestrzeni do Twoich indywidualnych potrzeb. To idealne miejsce, aby nadać wnętrzu jeszcze więcej charakteru lub stworzyć dodatkową przestrzeń dla Twojej rodziny.

 

Ten wyjątkowy dom to nie tylko miejsce do życia, ale także oaza spokoju i wygody. Pozwól sobie na urok życia w harmonii z otoczeniem, gdzie każdy detal został starannie przemyślany z myślą o Tobie i Twoich bliskich.

 

Dom w cenie mieszkania! Nowy deweloper na rynku w Malborku.

Zadzwoń tel. 530 730 508

 

DeltaBravo

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje