Wydanie nr 172/2024, Czwartek 20.06.2024
imieniny: pokaż (8 imion)Bożena, Bogna, Rafał, Edburga, Gemma, Florentyna, Franciszek, Hektor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Z okazji Dnia Dziecka policjantki odwiedziły dzieci w szpitalu.

Malbork. Z okazji Dnia Dziecka policjantki odwiedziły dzieci w szpitalu. fot. KPP Malbork
Dzień Dziecka to z pewnością jeden z najbardziej oczekiwanych dni przez nasze pociechy. Jednak nie wszystkie dzieci mogły spędzić ten czas w domu na radosnych zabawach. Z powodów zdrowotnych obchodziły go w szpitalu. Z tej okazji policjantki ruchu drogowego odwiedziły oddział dziecięcy w malborskim szpitalu i wszystkim małym pacjentom wręczyły upominki. Niespodziewana wizyta wywołała entuzjazm i  uśmiechy na twarzach dzieci.

Każde dziecko czeka na ten wyjątkowy czerwcowy dzień, rozmyślając co tym razem dostanie lub jakie atrakcje zapewnią mu najbliżsi. Niestety, niektóre dzieci z powodu choroby musiały spędzić Dzień Dziecka w szpitalu. W tym czasie o najmłodszych pacjentach nie zapomniały policjantki Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku.

- „Funkcjonariuszki odwiedziły oddział dziecięcy w malborskim szpitalu i wręczyły najmłodszym pacjentom małe prezenty i słodycze, życząc szybkiego powrotu do zdrowia. Mundurowe rozmawiały z dziećmi o ich planach na zbliżające się wakacje i jak bezpiecznie spędzić ten czas, żeby wypoczynek był udany. Wizyta policjantek wywołała uśmiechy i zadowolenie na twarzach dzieci” - mówi st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku. - „Mamy nadzieję, że czas spędzony z funkcjonariuszkami pozwolił choć na chwilę zapomnieć małym pacjentom o codziennych zmaganiach z chorobą”.

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.