Wydanie nr 90/2023, Piątek 31.03.2023
imieniny: pokaż (8 imion)Gwido, Beniamin, Kornelia, Dobromira, Balbina, Amos, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz. Gminny Dzień Kobiet na wesoło z Kabaretem Super Show.

Miłoradz. Gminny Dzień Kobiet na wesoło z Kabaretem Super Show. fot. Marcin Szesza
Podczas Gminnego Dnia Kobiet w Miłoradzu wystąpiły gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – Kabaret Super Show. Wszystkie panie spędziły czas w doskonałych humorach i z uśmiechem na twarzy.

We wtorek, 7 marca br. w ramach Gminnego Dnia Kobiet z Humorem, na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu wystąpił Kabaret Super Show. Na scenie wystąpili: Bartosz Gajda znany z kabaretu Łowcy.B, Andrzej Kozłowski związany z kabaretem Pod Wyrwigroszem oraz Jarosław Sobański i Karolina Kuras z kabaretu Zachodniego.

Wójt gminy Miłoradz Arkadiusz Skorek i dyrektor GOKiS Marcin Szesza wręczyli każdej z pań przybyłych na wtorkowe wydarzenie po czerwonym goździku.

- „Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, pogody ducha, nieustającego uśmiechu na twarzy, optymizmu oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Niech pozytywna energia nigdy Was nie opuszcza, a wszyscy mężczyźni doceniają każdego dnia. Niech każdy kolejny dzień będzie dla Was wyjątkowy, tak jak Wy jesteście wyjątkowe dla nas!” - napisał Marcin Szesza, dyrektor GOKiS Miłoradz.


 

 

 

Zdjęcia: Marcin Szesza

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.