Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Strażacy pożegnali dowódcę JRG kpt. Andrzeja Lewna. Wideo i zdjęcia

Malbork. Strażacy pożegnali dowódcę JRG kpt. Andrzeja Lewna. Wideo… fot. TvRegionalna24.pl
Strażacy z KP PSP w Malborku pożegnali dowódcę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej kpt. Andrzeja Lewna, który z jednostką związany był przez 18 lat.

We wtorek, 24 stycznia br. ostatni raz służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Malborku pełnił kpt. Andrzej Lewna, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Z jednostką związany był od marca 2005 r. Od 10 lat pełnił funkcję powiatowego koordynatora ratownictwa medycznego PSP w Malborku.

Podczas uroczystej odprawy koledzy przygotowali dla oficera niespodziankę – tradycyjne pożegnanie strażaka. Nie zabrakło podziękowań, zarówno ze strony kierownictwa i kolegów, jak również z ust odchodzącego na emeryturę. Odczytany również został pożegnalny list od Pomorskiego Wojewódzkiego Komendanta PSP w Gdańsku nadbryg. Piotra Sochę.

Do momentu wyznaczenia nowego dowódcy JRG, rolę tę pełnił będzie dotychczasowy zastępca dowódcy JRG, kpt. Damian Miklis.

Więcej szczegółów w materiale wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości