Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Kontrola miejsc zimowego odpoczynku dzieci i młodzieży.

  • Wydanie nr 27/2023
  • 18 stycznia 2023, 15:15
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Malbork. Kontrola miejsc zimowego odpoczynku dzieci i młodzieży. fot. KPP Malbork
Policjanci z Malborka wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w ramach akcji „Bezpieczne ferie” sprawdzają miejsca zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu malborskiego. Mundurowi podczas kontroli zwracają uwagę w szczególności na bezpieczeństwo wypoczywających dzieci i warunki w jakich przebywają.

Dzielnicowi wraz z pracownikami malborskiego Sanepidu odwiedzili kilka miejsc zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie powiatu. Wzorem lat ubiegłych funkcjonariusze prowadzą takie działania, aby sprawdzić czy dzieci, które przyjechały w nasze rejony na ferie lub spędzają czas na półkoloniach są bezpieczne i czy przebywają w dobrych warunkach.

- „Przeprowadzane kontrole były również doskonałą okazją, aby mundurowi mogli porozmawiać z uczestnikami zorganizowanego wypoczynku o bezpiecznych zachowaniach podczas ferii zimowych, zwłaszcza o zabawach na śniegu i na zamarzniętych akwenach wodnych. Podczas spotkań policjanci promowali również ogólnopolską akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” i zachęcali dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Komendę Główną Policji” - informuje st. asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork.

Takie kontrole mundurowi będą przeprowadzali na terenie całego powiatu do końca ferii zimowych.


 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.