Wydanie nr 60/2024, Czwartek 29.02.2024
imieniny: pokaż (6 imion)Ariusz, Roman, Dobrosiodł, August, Lutosław, Teofil
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Stare Pole. Tegoroczny 31. Finał WOŚP pełen niespodzianek.

Sztab WOŚP ze Starego Pola po raz kolejny będzie działał przy Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema. W tym roku staropolski 31. Finał WOŚP odbędzie się dzień przed ogólnopolskim wydarzeniem – w sobotę. Sprawdź, jakie atrakcje zostały przygotowane.

W tym roku 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Starym Polu odbędzie się w sobotę, 28 stycznia br. w Szkole Podstawowej. Już od godz. 08.00 na ulice miasta wyruszą wolontariusze z puszkami i serduszkami.

Od godz. 09.00 na hali sportowej rozegrany zostanie I Turniej Piłki Nożnej WOŚP – wpisowe 300 zł. Zagrać w nim będzie mogło 6 drużyn, maksymalnie po 10 zawodników w drużynie – decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje u Macieja Rogowskiego pod nr tel. 512 959 040.

Od godz. 10.00 rozpocznie się transmisja on-line, podczas której będzie można zobaczyć występy m.in. przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkoły oraz ciekawe przedmioty wystawione do licytacji. Można je już oglądać na profilu FB szkoły i licytować.

W tym roku można wylicytować m.in. koszulkę z podpisami zawodników reprezentacji Polski w piłce nożnej, wyjątkową książkę pt. „Mieszkańcy gminy Stare Pole w fotografii czarno-białej” autorstwa Magdaleny Roman i Wiesława Ulatowskiego, koszulkę z autografem zawodnika Pogoni Szczecin i reprezentanta Polski Kamila Grosickiego i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy.

Jak zapewnia staropolski Sztab, w szkole i na ul. Dworcowej będzie można zakupić wyczekiwany przez cały rok bigos i pyszne ciasto. W centrum miasta pojawi się Szkolny Klub Wolontariusza „Erka” z loterią fantową.

Z kolei w małej sali gimnastycznej o godz. 13.00 nastąpi próba zagrania utworu pt. „Kiedy w piątek świeci słońce” na co najmniej 100 gitar.

- „Jeśli znasz 3 akordy, to koniecznie zabierz gitarę i spraw, aby ta setka była realna” - zachęca Sztab.

Sztab WOŚP w Starym Polu zachęca do wsparcia akcji i przekazywania ciekawych przedmiotów, bonów, smakołyków, rękodzieła i innych darów serca, które zostaną sprzedane na licytacji. Dostarczyć je można do szkoły do dnia sobotniego finału.

Wolontariusze zachęcają również do wrzucania datków do staropolskiej eSkarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/cx53v8


 

 


 


 


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.