Wydanie nr 202/2024, Sobota 20.07.2024
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Trwają zapisy na zajęcia z szermierki.

Szermierka jest stosunkowo mało znanym sportem. Znawcy tematu podkreślają jednak, że w trakcie nauki szermierki zawodnicy doskonalą orientację przestrzenną, zyskują siłę, szybkość i zwinność, a także poprawiają swoją koordynację ruchową. Wkrótce mieszkańcy Malborka i okolic będą mieli okazję się o tym przekonać, bowiem od lutego ruszają zajęcia z szermierki.

Od lutego br. w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi Malborskiej wystartują zajęcia z szermierki, prowadzone przez Szkołę Szermierki Aramis. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki – grupa dziecięca w godz. 16.45-17.45, grupa dorosła 17.45-18.45.

- „Szermierkę może trenować każdy, niezależnie od wieku (5+) czy kondycji - wystarczą tylko chęci, aby zostać szermierzem. Nauczymy cię, jak skutecznie władać szablą, szpadą i rapierem z lewakiem” - informuje organizator zajęć. - „Aby rozpocząć swoją przygodę, potrzebujesz jedynie czarnego dresu, butów na zmianę i wody”.

Zapisy na zajęcia trwają cały rok, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy oraz więcej informacji pod nr tel. 608 360 704.


 

 

 

Informacja organizatora

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jerzy
Jerzy 24.01.2023, 14:56
świetnie!