Wydanie nr 27/2023, Piątek 27.01.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • zulawyimierzeja24.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Jaka praca, gdy musimy zająć się dzieckiem?

Jaka praca, gdy musimy zająć się dzieckiem? fot. Jaka praca, gdy musimy zająć się dzieckiem?
Dziecko nie jest przeszkodą w znalezieniu dobrze płatnej pracy! Dzięki możliwości pracy zdalnej lub chałupniczej jesteś w stanie jednocześnie zajmować się swoją pociechą oraz pomóc w podreperowaniu domowego budżetu. Sprawdź koniecznie, jakie oferty czekają na Ciebie!
 1. Wirtualna asystentka

Na portalu Pracuj.pl codziennie udostępnianych jest tysiące ogłoszeń w rubryce “praca zdalna”. Bardzo duży ich odsetek to oferty pracy dla wirtualnych asystentek. Czym zajmuje się osoba na tym stanowisku?

Otóż będąc wirtualną asystentką, zostaniesz prawą ręką osoby, której będziesz pomagać. Praca może polegać na dzwonieniu do klientów czy kontaktowaniu się z innymi osobami, zapisywaniu wszelkich ważnych spotkań i pilnowaniu terminów, sporządzaniu faktur itd. Taka praca jest możliwa do zdobycia również bez doświadczenia — najważniejszymi cechami są komunikatywność i chęć rozwoju.

 1. Pisanie tekstów

Lubisz pisać i chcesz dzięki temu zarobić trochę pieniędzy? Mamy więc idealną ofertę pracy dla Ciebie! W Internecie dostępnych jest mnóstwo ogłoszeń skupiających się na pisaniu tekstów. Mogą to być opisy produktów, teksty zapleczowe, artykuły na blogi itd. Dużym plusem jest możliwość dopasowania elastycznych godzin pracy, dzięki czemu pracujesz wtedy, gdy chcesz!

 1. Własny biznes handmade

Masz talent w kierunku szycia czy malowania? Możesz otworzyć swój własny biznes i sprzedawać samodzielnie zrobione produkty. Rzeczy możesz wystawiać na takich portalach jak Vinted czy OLX. Własnoręcznie wykonane przedmioty cieszą się dużą popularnością, ponieważ są one unikatowe. Takim sposobem jesteś w stanie samodzielnie sprzedawać stworzone przez siebie rzeczy, jednocześnie sama ustalając ich cenę.

 1. Praca w obsłudze klienta

Obecnie występuje duże zapotrzebowanie na osoby, które zdalnie będą pracowały w obsłudze klienta. W zależności od firmy i jej celów może to być obsługa telefoniczna, jak i mailowa lub za pomocą czatu. Kluczowymi są tutaj umiejętności interpersonalne, otwartość na inne osoby i szybkie radzenie sobie ze stresem.

 1. Korepetycje

   

Znasz jakiś język obcy w stopniu biegłym lub średniozaawansowanym i chcesz na tym zarobić? A może lubisz rozwiązywać zadania matematyczne i czujesz, że wytłumaczenie skomplikowanych reguł innej osobie nie stanowiłoby dla Ciebie problemu? Jest to możliwe dzięki ofertom dostępnym w Internecie! Możesz zarejestrować się na stronie Superprof lub Gumtree i zarabiać na dawaniu prywatnych lekcji innym osobom!

 

 

Zastanawiasz się jak zmienić pracę? Odwiedź porady.pracuj.pl. Znajdziesz tam praktyczne wskazówki dotyczące tego jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz w jaki sposób napisać profesjonalne CV czy list motywacyjny.

Jaka praca, gdy musimy zająć się dzieckiem?
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.