Wydanie nr 224/2022, Piątek 12.08.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Łukasz, Filip, Mateusz, Anita, Julia, Robert, Lech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stare Pole zaprasza na wakacje z GOKiS-em – Łowcy przygód czekają!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starym Polu zaprasza wszystkich chcących przeżyć niesamowitą przygodę, zdobyć nowych przyjaciół i trochę poharcować. Właśnie ruszyły zapisy na wakacje z GOKiS-em dla dzieci z terenu gminy Stare Pole.

Oferta kierowana jest do dzieci, które ukończyły 1 klasę szkoły podstawowej. Termin od 9 do 19 sierpnia br., koszt 80 zł za osobę.

Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są do dnia 15 lipca br. w biurze GOKiS. Na udział w wakacjach z GOKiS-em wymagany jest formularz zgłoszenia uczestnika. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 55 271 35 10.

 

Szczegółowy program.

I tydzień

9 sierpnia

Dzień integracyjny.

godz. 10.00 - zbiórka uczestników w GOKiS - przemarsz na teren kompleksu sportowego przy ul. Bema 7 (w programie zapewniamy dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy. Jeśli będzie słoneczna pogoda prosimy zabrać ze sobą strój kąpielowy i ręcznik)

godz. 15.00 powrót do GOKiS

10 sierpnia

Wycieczka do Parku Piekarczyka w Elblągu. Ponadto odwiedzimy G&S Classics i obejrzymy amerykańskie imponujące auta (do parku prosimy zabrać skarpetki antypoślizgowe /możliwość zakupu skarpetek na miejscu w cenie 6 zł)

godz. 9.00 - zbiórka uczestników w GOKiS

godz. 15.00- powrót do GOKiS

11 sierpnia

Wycieczka rowerowa na przystań kajakową w Janówce

godz. 10.00- zbiórka uczestników w GOKiS (w programie: DZIEŃ INDIAŃSKI – gra terenowa „podchody”, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, ognisko z pieczeniem kiełbasek)

12 sierpnia

Wycieczka do Parku Trampolin Activity Park w Elblągu

godz. 10.00- zbiórka uczestników w GOKiS (do parku prosimy zabrać skarpetki antypoślizgowe /możliwość zakupu skarpetek na miejscu w cenie 6 zł/, odwiedzimy również McDonalds, więc należy zaopatrzyć się w kieszonkowe)

godz. 15.00 - powrót do GOKiS

 

II tydzień

16 sierpnia

Przygoda w Dino Parku w Malborku

godz. 10.00- zbiórka uczestników w GOKiS (zapewniamy dzień pełen dobrej zabawy oraz obiad)

godz. 15.00- powrót do GOKiS

17 sierpnia

Wycieczka rowerowa do świetlicy w Kraszewie

godz. 10.00 - zbiórka uczestników w GOKiS (w programie: Balonowy Twister- klocko strefa, mini warsztaty modelowania balonów, turnball junior, mega bańki mydlane, ekrany do malowania farbami, gry i zabawy integracyjne)

godz. 15.00- powrót do GOKiS

18 -19 sierpnia

Wycieczka rowerowa z noclegiem do świetlicy w Ząbrowie

godz. 10.00- zbiórka uczestników w GOKiS (w programie m.in.: gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty kreatywne, zabawy z animatorem, gra terenowa „podchody”, wspólne przygotowanie kolacji, dyskoteka)

Uwaga ważne! Pierwszego dnia zapewniamy obiad, prosimy zabrać ze sobą: karimatę, śpiwór, przybory do toalety osobistej, kurtkę lub pelerynę przeciwdeszczową, nakrycie głowy od słońca, preparat przeciw komarom i kleszczom, artykuły spożywcze do przygotowania wspólnej kolacji i śniadania np. ser, dżem, pomidory itp.

Na drugi dzień wspólne przygotowanie śniadania, podsumowanie wakacji z GOKiS-em i wykwaterowanie.

godz. 12.00- powrót do GOKiS

 

 

Zadanie dofinansowane jest ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starym Polu, funduszu sołeckiego Sołectwa Stare Pole i budżetu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu.

Formularz zgłoszenia dostępny na stronie http://www.gokisstarepole.pl/

 

 

 

 

Informacja: GOKiS Stare Pole

GOKiS Stare Pole
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.